Plastový box 490x308x188 mm, stohovatelný, červený

Neohodnoceno
Značka: TOOD

Zásobník – plastový box extra velký 49,0x30,8x18,8 cm, objem cca 24 litrů, na závěsnou stěnu či stohovatelný, červená barva – TOOD SB20

Krabička s extra kapacitou pro uložení větších potřeb v autoservise, dílně a na mnoha dalších místech. Unese např. spreje, lahvičky s autochemií a další podobné předměty.

Možné postavit na podložku (např. na stůl, ponk apod.) a stohovat do pater – vybaveno západkami, nebo upevnit na závěsnou stěnu.

 

Technické parametry:

- šířka: 308 mm

- výška: 188 mm

- hloubka: 490 mm

- objem: cca 24 l

- barva: červená

- materiál: plast

Dostupnost Do týdne
Můžeme doručit do:
3.5.2024
Kód: SB240
397 Kč 328 Kč bez DPH
Plastový box 490x308x188 mm, stohovatelný, červený
Neohodnoceno
Značka: TOOD

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost TOOD byla založena rodinou Carbone v roce 1994 a původně vyráběla a prodávala funkční a elegantní zboží pro tradiční kutily. Během uplynulých 30 let společnost pokračovala ve vývoji produktové řady Tood a vedle trhu pro kutily se přesunula i do průmyslového sektoru. Dnes je společnost Tood symbolem vysoce kvalitních výrobků, které se vyznačují praktickým použitím a atraktivním designem.

Jako specialisté na vývoj a výrobu atraktivních plastových výrobků klademe nejvyšší důraz na dobře fungující distribuční síť. Díky našim dlouholetým zkušenostem se zásobováním obchodů pro kutily, supermarketů, obchodních domů, specializovaných prodejců a v poslední době také internetových obchodů známe požadavky a nároky trhu zevnitř. 

Naše výrobky dodržují modulární princip a využití všech úložných možností. V důsledku těchto koncepcí jsou moduly výrobků téměř zcela zaměnitelné a zákazník je může individuálně kombinovat podle svých osobních přání.

Tood Srl