O nás

MojeDilna.cz - speciální obchod s autonářadím, vybavením pro auto-moto servis, pneuservis a vybavení pro dílny.

Jsme internetový a kamenný obchod se zaměřením na speciální autonářadí a dílenské vybavení. Jsme dovozci a dodavatelé a zabýváme se jak maloobchodem, tak i velkoobchodním prodejem. Provozujeme e-shop a B2B systém na www.mojedilna.cz s možností registrace pro získání výhod a velkoobchodních cen pro naše zákazníky.

Firma AMNproTrade s.r.o. - význam názvu je AutoMotoNářadí profesionální Trade (obchod). V tomto názvu je zakořeněn také význam a celková filozofie naší firmy. Tedy zaměření především na speciální nářadí pro auto-moto odvětví, i to, že se snažíme přistupovat k obchodu mezi námi a našim zákazníkem či partnerem profesionálně. Na obchod se zákazníky nepohlížíme jako na jednorázový nákup, ale jako na navázání vzájemně výhodné a dlouhodobé spolupráce, kdy se snažíme našim zákazníkům, mimo produkty, poskytovat také 100% servis ať už v podobě služeb, péče, individuálního přístupu nebo řešení reklamací. Abychom dali na najevo, že to myslíme opravdu vážně, v případě, že by něco z naší strany nefungovalo, můžete se obrátit i přímo na majitele firmy - Tomáš Kyselka. Nemáme důvod se schovávat, rádi hrajeme fér hru.

Bohatý sortiment, který vás přesvědčí

  • Vybavení pro autoservisy, motoservisy a pneuservisy
  • Dílenské vybavení
  • Ruční nářadí
  • Vzduchotechnika

Nabízíme kompletní vybavení servisu nebo dílny zaměřené na automobily či motorky. U nás seženete veškeré vybavení od drobného nářadí a přípravků na opravu brzd, časování motorů nebo karosářských pomůcek až po velké autoservisní a pneuservisní stroje.

Na šíři nabídky a kvalitě poskytovaných služeb si zakládáme. Náš sortiment čítá tisíce produktů, přesto jej neustále rozšiřujeme s cílem poskytnout vám co největší výběr. Doslova každý týden tak přibývají novinky. Pokud se přesto stane, že u nás nenajdete to, co hledáte, kontaktujte nás prosím. Budeme se snažit najít pro vás řešení.

Zákazníky navíc ohledně dostupnosti produktů neobelháváme. To, co je označeno "Skladem", máme opravdu u nás v regálu, nikoliv u dodavatele.

Velkoobchod

Servisy, firmy, velkoodběratelé či kamenné i internetové obchody u nás mohou nakupovat za velkoobchodní ceny a to pohodlně v B2B systému.

MojeDílna.cz je výhradní distributor nářadí značky QUATROS pro Českou republiku a Slovensko.

Dále dovážíme a distribuujeme především nářadí následujících značek:

Především na tyto výrobky jsme schopni nabídnout pro velkoobchod opravdu velmi zajímavé ceny, které jinde nedostanete.

Náš sortiment je opravdu rozsáhlý a patří do něj samozřejmě také další značky.

Zaujala vás naše nabídka spolupráce? Chcete vědet víc?

Další výhody velkoobchodu

E-shop i kamenná prodejna

Zboží si samozřejmě můžete zakoupit online nebo navštivte naši prodejnu. Najdete nás na adrese: Vodařská 126/17, Brno – Horní Heršpice; zastávka autobusů Komárov; kousek od konečné tramvaje linky 12 (mapa).

Snímek obrazovky 2023-10-23 104057

Tradice od roku 2013

Historie našeho obchodu se začala psát v roce 2013, kdy jsme spustili e-shop zaměřený na autoservisní nářadí a dílenské vybavení. Během krátké doby jsme si širokou nabídkou a poctivým přístupem k zákazníkům získali značnou oblibu. O rok později jsme díky tomu mohli otevřít kamennou prodejnu se showroomem. Naše služby díky tomu získaly zcela nový rozměr.

Velký a důležitý zlom nastal v roce 2017, kdy jsme se stali výhradním distributorem nářadí a přípravků značky QUATROS pro Českou republiku a Slovensko. Krok se ukázal jako správný a značka si rychle vybojovala čelní místo na žebříčcích oblíbenosti u automechaniků a řemeslníků.

Ve stejném roce jsme také spustili zcela nový e-shop. Díky němu jsme mohli rozšířit velkoobchodní prodej a zdokonalit náš unikátní bonusový program. Pro čerpání veškerých výhod se proto neváhejte registrovat!

V současné době máme tým 15 lidí, kteří se o provoz obchodu starají. Své služby jsme obohatili v roce 2018 o mobilní prodejnu kterou již neprovozujeme a více jsme se začali soustředit na internetový prodej kde vynikáme rychlou expedicí a širokou nabídkou nářadí.

Firma AMNproTrade s.r.o. také dbá na ekologii. Zapojili jsme se do Systému druženého plnění EKO-KOM pod číslem F00200137 a zajišťujeme zpětný odběr a využití odpadů z obalů podle platných zákonů.

Spolupracujeme s nejlepšími

V roce 2020 jsme navázali partnerství s jednou z největších internetových obchodních galerií v Česku. Naše nabídka na Mall.cz čítá tisíce produktů a desítky značek. Další přibývají každý den.

Odměňujeme vás za fotky

mojedilna-posli-fotku-clanek_(1)

V rámci projektu Ukažte své nářadí v akci si s námi můžete slušně vydělat. Pošlete nám fotku, video nebo návod, jak pracujete se svým nářadím a získejte až 1 300 Kč.

Více informací o projektu

O nás trochu nevážně

Jsme zkrátka parta lidí, kteří auty a motorkami žijí. Jeden se zajímá o bavoráky, další dává přednost detroitskému železu, jiný se zase nejlépe cítí v sedle své Yamahy. Společné ale máme jedno – záliba v motorismu se nám stala prací. A tu se snažíme dělat co nejlépe. Vaše spokojenost je pro nás hlavní. Od ostatních e-shopů se odlišujeme tím, že zboží nejen prodáváme, ale umíme vám o něm i poradit. Pokud si tedy nejste s něčím jisti, neváhejte se na nás obrátit.

IMG00017 (1)

Tady jsme (skoro) všichni pěkně pohromadě. Chlapi z prodejny, skladníci, kancelářské síly a šéf. Za obchodem MojeDílna.cz stojí tým 27 lidí (rok 2023) a stále rosteme.

 

Naše nová prodejna

Adresa zůstala stejná. Vodařská 126/17, Brno - Horní Heršpice

Chcete mít neustále o všem přehlad? Sledujte nás!

Jednou za čas děláme soutěž o zajímavé věcné i peněžité výhry-

O všech aktualitách (např. dny dopravy zdarma, soutěže o hodnotné ceny, zajímavé novinky v sortimentu apod.) se tak dozvíte včas a nic vám neuteče.