Plastová vanička pro zachycení úniku olejů Oil Tray

Neohodnoceno
Značka: Genborx

Záchytná vana na unikající motorový olej a další kapaliny, velikost 110 × 60 cm – Genborx OilTray

Plastová nízkoprofilová vanička pro zachycení menšího úniku olejů z motorových vozidel i některých dalších provozních kapalin (např. chladicí kapaliny, hydraulických olejů atd.) je vyrobena z vysoce odolného polyetylénu.

Díky velkým rozměrům 1,1×0,6 metru zachytí únik i těch kapalin, u kterých není přesně jisté, odkud unikají; díky profilu vany lze ale po vytažení vany zpod vozu určit místo úniku.

Technické parametry:
- rozměry: 110 × 60 × 4 cm
- materiál: PE

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Kód: OILTRAY
635 Kč 525 Kč bez DPH
Plastová vanička pro zachycení úniku olejů Oil Tray
Neohodnoceno
Značka: Genborx

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty jako například ruční a elektrické nářadí dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa. O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží. Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením.

Produkty s označením Genborx oceňuje díky jejich kvalitě a příznivé ceně stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.