Pilový plátek do prořezávací pily 300 mm, na syrové dřevo - PILANA

Neohodnoceno
Značka: Pilana

Pilový list do zahradnické pily na řezání syrového dřeva, délka 300 mm – Pilana 5262300

- plátek do pily se skupinovým kaleným ozubením pro řezání proschlého i syrového dříví

- určeno jako příslušenství nebo náhradní díl pro pilu Pilana 5263300

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Kód: PIL5262300
68 Kč 56 Kč bez DPH
Pilový plátek do prořezávací pily 300 mm, na syrové dřevo - PILANA
Neohodnoceno
Značka: Pilana

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost PILANA, to jsou tradiční české průmyslové firmy s více jak 85 letou technologií. Výroba nástrojů v Hulíně byla zahájena v roce 1934 panem Josefem Studeníkem pod původním názvem „První moravská továrna na pily a nástroje“. V současné době značku PILANA sdílí několik společností. Každá se zaměřuje na jiný sortiment řezných nástrojů a sama si zajišťuje výrobu i prodej.

Výroba pilových kotoučů a pilových pásů na dřevo byla původně jedním z provozů bývalého závodu PILANA Hulín, jehož tradice začíná v roce 1934, kdy byl založen jako „První moravská továrna na pily a nástroje“. Tato procházela mnoha organizačními změnami až do počátku privatizace v roce 1991.

Po privatizaci v devadesátých létech se pak tento provoz oddělil a vznikla z něj samostatná společnost „PILANA Wood s.r.o. Z původního provozu bylo převzato výrobní zařízení a technologie a nově byly zřízeny útvary prodeje a technického úseku. S rozpadem východního bloku se musel změnit způsob a organizace prodeje. V nových podmínkách jsme zároveň museli zmodernizovat výrobní zařízení a technologie tak, aby kvalita našich výrobků odpovídala světovým standardům. Průběžně jsme investovali do rozhodujících operací jako je řezání laserem, strojní rovnání těl kotoučů, pájení zubů, ostření pil a zařízení pro kontrolu.
PILANA Logo Vector (.SVG + .PNG)

Podobné produkty

Pilový plátek do prořezávací pily 300 mm, na suché dřevo - PILANA
52 Kč bez DPH
63 Kč

Pilový list do zahradnické pily na řezání suchého dřeva, délka 300 mm – Pilana 5260300 - plátek do pily s rovným nekaleným zubem vhodný pro snadné a pohodlné řezání...

Kód: PIL5260300