Ve čtvrtek 28.9. máme »» ZAVŘENO ««

Odstraňovač olejových skvrn ve spreji, 500 ml - Petec

Neohodnoceno
Značka: Petec

Přípravek pro odstraňování skvrn olejů a pohonných hmot, které jsou na savých i nesavých vrchních plochách všech materiálů (např. na betonu, asfaltu, dlažbě, obkladačkách atd.), sprej 500 ml – Petec 72350

 

- váže a odstraňuje olejové skvrny účinně a efektivně

- univerzální použití na savých i nesavých materiálech

- vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)

 

Aplikace:

Před použitím se sprej řádně protřepe. Odstraňovač olejových skvrn a skvrn pohonných hmot se nastříká na skvrny ze vzdálenosti cca 20 cm. Potom se nechá 20-30 minut působit. Po vyschnutí se odstraní zbytky po skvrnách a podle potřeby se tento postup zopakuje.  

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (4 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Kód: 2801000072350
238 Kč 197 Kč bez DPH
Odstraňovač olejových skvrn ve spreji, 500 ml - Petec
Neohodnoceno
Značka: Petec
Odstraňovač olejových skvrn ve spreji, 500 ml - Petec
Tip

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní autochemie
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PETEC je středně velká, moderní a prozíravá společnost se sídlem v Schlüsselfeldu v Horních Frankách. Náš rozsáhlý sortiment chemicko-technických výrobků poskytuje našim zákazníkům ty správné produkty pro dokonalé profesionální výsledky.

Již od založení firmy v roce 1991 se zaměřujeme na kvalitu a neustálý vývoj nových technik, které byly klíčem k našemu úspěchu na trhu. Síla vztahů, které máme se zákazníky, znamená, že můžeme nabídnout nadstandardní služby a podporu, systém řízení kvality, certifikované produkty, poradenství v oblasti používání a školení, stejně jako přidanou hodnotu k probíhajícímu vývoji produktů a systémovým řešením.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. 

 

Home - Petec | International