Ve čtvrtek 28.9. máme »» ZAVŘENO «« / Doprava ZDARMA!

Odstraňovač hmyzu 500 ml s rozprašovačem - Sonax

Neohodnoceno
Značka: Sonax

Přípravek na odstranění zbytků hmyzu z karosérie, 0,5 litru v láhvi s pumpovacím rozprašovačem – Sonax 533200

Speciální čisticí prostředek určený k odstraňování nalepeného hmyzu z laku, skla, chromových a plastových částí. Používá se před mytím auta, nepoškozuje lak ani plastové díly.

Snadné použití: odstraňovač se nastříká na znečištění místo a nechá se působit 3-5 minut. Místo se nakonec opláchne vodou a umyje standardním postupem. Vzhledem k tomu, že zbytky hmyzu mohou poškodit lak, je třeba je odstranit co nejrychleji.

 

Upozornění: nesmí se aplikovat na přímém slunci a nechat zaschnout na karosérii. Při skladování chraňte před mrazem.

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Kód: 1000250645
260 Kč 215 Kč bez DPH
Odstraňovač hmyzu 500 ml s rozprašovačem - Sonax
Neohodnoceno
Značka: Sonax

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí aut
Hmotnost: 0.53 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie značky SONAX sahá až do roku 1903. V tomto roce Franz Hoffmann, pradědeček současného majitele společnosti Manfreda Hoffmanna, začal v Neuburgu těžit křemík, velmi jemný minerál, který se dále zpracovával do leštidel pro domácnost. Tyto výrobky byly původně prodávány pod značkou SONA.

Po druhé světové válce, v roce 1950, rozšířila společnost Hoffmann Group svou technologii o leštěnky na automobily. Tak vznikl název SONAX a společnost se začala prezentovat výhradně v odvětví péče o automobily

Průlom pro produkty SONAX přišel s německým ekonomickým zázrakem. Od poloviny 60. let společnost SONAX dodala prvním plně automatickým mycím systémům vysoce kvalitní čisticí prostředky a produkty na ochranu laku. Současně byl průběžně vyvíjen program pro ruční údržbu vozidel. Potřeba produktů pro péči o automobily rychle rostla - a s tím i úspěch značky SONAX. Společnost SONAX se brzy otevřela pro další trhy: zemědělský průmysl, železářský průmysl, lesnictví, stavebnictví, výrobní technologie a sanitární průmysl - to vše dokázala pokrýt svými prémiovými produkty.

Dnes je značka SONAX zastoupena na trzích ve více než 100 zemích po celém světě. Podíl exportu vzrostl na více než 43 procent. Celosvětově představují výrobky SONAX nejvyšší kvalitu „Made in Germany“ a jednoznačně přesvědčují spotřebitele svým vynikajícím efektem a skvělým výkonem. Svědčí o tom také velký počet testovacích úspěchů a ocenění, která každoročně udělují nezávislé instituce jako DEKRA nebo GTÜ produktům SONAX.

SONAX Vector Logo | Free Download - (.SVG + .PNG) format -  SeekVectorLogo.Com