Mycí stůl pro čištění dílů s elektrickým čerpadlem a štetcem 80L

Neohodnoceno
Značka: GEKO

Mycí stůl s elektrickým čerpadlem a průtokovým štětcem, objem 80 litrů – GEKO G02125.

Určený pro běžné mytí a čištění předmětů, jako jsou např. součástky v autoopravnách, díly strojů v průmyslové údržbě apod.

Základními konstrukčními komponenty je mycí vana s víkem se snadno vyjímatelnou pracovní podlážkou, nádobka na mytí malých dílů, ohebná hadička (tzv. husí krk) s tryskou na konci a průtokový štětec a elektrické čerpadlo na 230 V.

Mycí stůl pracuje s uzavřeným okruhem, tekutina se shromáždí čerpadlem ze dna nádoby a přivádí se do štětce. Ten díky stálému proudu čisticího roztoku a pevným štětinám odstraňuje i odolné znečištění.

K mytí se používají speciální čisticí kapaliny určené do ekologických mycích stolů, např. Purgasol, Arva, atd., voda a vodou ředitelné mycí přípravky (pH v rozmezí 6 až 8). Není možné používat benzin, petrolej, naftu, trichlorethylen, perchlorethylen, aceton apod.

Stůl má velmi promyšlenou konstrukci: v jeho spodní části je rozměrná polička na odložení např. již očištěných předmětů, víko je vybaveno pevnou podpěrou, která ho drží otevřené. Vana je vybavena vypouštěcí zátkou. Vypínač čerpadla má gumovou ochranu proti průniku vlhkosti.

 

Technické údaje:

§  Objem vany: 80 litrů

§  Doporučené množství čisticího prostředku: 50 litrů

§  Elektrické čerpadlo: 230 V

§  Výkon čerpadla: 10-12 l/min

§  Délka ohebné hadičky: 50 cm

§  Vnitřní rozměry vany: 710 x 480 x 260 mm

§  Rozměry spodní poličky: 680 x 420 mm

§  Hmotnost stolu: cca 26 kg

Dostupnost Vyprodáno
Kód: G02125
4 987 Kč –10 % 4 488 Kč 3 709 Kč bez DPH
Mycí stůl pro čištění dílů s elektrickým čerpadlem a štetcem 80L
Neohodnoceno
Značka: GEKO
Mycí stůl pro čištění dílů s elektrickým čerpadlem a štetcem 80L
4 987 Kč –10 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka GEKO je mezi profesionály i hobby uživateli známá jako výrobce vybavení pro autoservisy, dílny i ručního nářadí. S typickým logem ozubeného kolečka tak můžete zakoupit například stahováky, elektrické nářadí (leštičky, brusky, AKU nářadí atd.), gola sady a mnoho dalšího. Doslova lze říci, že rozsah nabízeného zboží se pohybuje od samostatných nástrčných hlavic po vybavené dílenské vozíky.

Úplné počátky firmy můžeme vysledovat až do osmdesátých let, pod značkou GEKO pak společnost funguje od roku 2004. Díky tomu je možné firmu s klidným svědomím počítat mezi zkušené a zavedené výrobce. Její filozofií je nabízet produkty s co nejlepším poměrem ceny a kvality. V průběhu let si získala nemalou popularitu nejen mezi domácími kutily, ale i mechaniky a řemeslníky. Ti oceňují poměrně jednoduchou, ale o to praktičtější a šikovnější konstrukci výrobků, hodící se nejen pro občasné hobby nasazení, ale i pro profesionální práci.

Potřebujete nářadí na občasnou práci? Nechcete utrácet za profi nářadí na svou práci? GEKO je správná voľba.

Výrobky se značkou GEKO distribuujeme také velkoobchodně. Máte-li zájem, kontaktujte nás, prosím, na telefonním čísle (+420) 775 400 912 nebo na emailu tom.kyselka@gmail.com.


Geko - Profigaraz.cz

Podobné produkty

Mycí stůl pro čištění dílů MH9023
5 536 Kč bez DPH
6 699 Kč
7 051 Kč (–4 %)

Mycí stůl je určený pro běžné mytí předmětů, jako jsou např. součástky v autoopravnách, díly strojů v průmyslové údržbě apod.Má robustní ocelové provedení. Základními...

Kód: 6810000009023
Mycí stůl 75 litrů, elektrické čerpadlo a tryska
3 964 Kč bez DPH
4 797 Kč
5 214 Kč (–8 %)

Stůl pro mytí a čištění dílů, objem 75 litrů, s tryskou na ohebném krčku a vrchním víkem – BR4001-20 Pomůcka pro snadné a pečlivé umytí různých předmětů, např....

Kód: TRG4001-20