Maskovací páska lakýrnická, 12 mm x 33 m, obrysová, plastová - 3M 06408

Neohodnoceno
Značka: 3M

Maskovací páska lakýrnická, 12 mm x 33 m, obrysová, plastová - 3M 06408.

Lakýrnická, plastová maskovací páska pro krytí před lakováním. Díky vysoké pružnosti je schopná se přizpůsobit i složitě tvarovaným povrchům. Proto je ideální pro oblé linie a tzv. 3D povrchy (např. záhyby na karosériích, spoilerech atd.).

Používá se pro tzv. přesné lakování, např. ozdobných linek a dalších tvarů. Dobře drží, nepodtéká a nezatrhává se. Snadno se dělí na jednotlivé kusy. Po odlepení nezanechává stopy lepidla – šetří čas i námahu. Nezbytný spotřební materiál pro všechny kvalitní autolakovny.

Technické parametry:

·         Šířka: 12 mm

·         Délka: 33 m

·         Barva: modrá indigo

 

Dostupnost Do týdne
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Kód: 10072030
803 Kč 664 Kč bez DPH
Maskovací páska lakýrnická, 12 mm x 33 m, obrysová, plastová - 3M 06408
Neohodnoceno
Značka: 3M

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

3M je uznávaným globálním výrobcem s bohatou historií, který se specializuje na inovativní produkty pro různá odvětví, včetně automobilového průmyslu a servisních dílen. Společnost nabízí širokou škálu výrobků, které jsou relevantní pro váš sortiment.

V oblasti autoservisního nářadí 3M vyvíjí a vyrábí prvotřídní brusné materiály, lepidla a technické adhezivní pásky. Tyto produkty jsou klíčové pro renovaci a opravy karosérií, řešení vad laků a jiné aplikace v dílnách. Díky vysoké kvalitě a účinnosti těchto produktů, mohou mechanici dosáhnout optimálních výsledků a zákazníci budou spokojeni s opravenými vozidly.

Vybavení do dílny je další oblastí, kde 3M exceluje. Společnost poskytuje široký výběr průmyslových a technických adhezivních pásků, izolačních materiálů a ochranných prostředků. Tato vybavení jsou klíčová pro správné fungování dílen, organizaci prostoru a zajištění bezpečnosti a efektivnosti práce techniků.

Pro pneuservisy a autoservisy má 3M ve svém sortimentu špičkové produkty, jako jsou reflexní materiály, které se používají pro silniční značení a zvýšení bezpečnosti na cestách. Dále vyrábí ochranné fólie pro displeje, které pomáhají udržet displeje vozidel v perfektním stavu a minimalizovat poškození.

3M je synonymem pro inovace a spolehlivost, což je klíčové pro autoservisní nářadí, vybavení do dílen a vybavení pro pneuservisy a autoservisy. S jejich produkty mohou vaši zákazníci získat to nejlepší vybavení a materiály pro opravy, údržbu a bezpečnost svých vozidel. Spolupráce s tímto renomovaným výrobcem posiluje vaši nabídku a zajišťuje spokojenost vašich zákazníků.

3M Logo