Maskovací páska krepovaná, lakýrnická, 25 mm x 50 m

Neohodnoceno
Značka: TESA
Lakýrnická maskovací páska TESA 4309 PV1 Délka: 50 m Šířka: 25 mm Jemně krepovaná, velmi pružná a flexibilní maskovací páska. Ideální pro lakování oblouků a křivek – skvěle se přizpůsobuje i zahnutým povrchům. Vydrží i sušení do teploty 120 °C. Možné použít na lakovaném kovu, gumě, skle a chromovaných dílech. Snadno se odtrhuje rukou, k dělení není nutné používat nože či nůžky. Celková tloušťka: 170 µm Přilnavost na ocel: 3.5 N/cm Protažení do přetržení: 12 % Síla přetržení: 47 N/cm
Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Kód: 10077157
178 Kč 147 Kč bez DPH
Maskovací páska krepovaná, lakýrnická, 25 mm x 50 m
Neohodnoceno
Značka: TESA

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jako nadnárodní koncern má TESA 125 let zkušeností s vývojem a výrobou lepidel a technologií potahování. Poskytování inovativních produktů a služeb bylo odjakživa nedílnou součástí filozofie společnosti.

V současnosti generuje společnost TESA více než 20 % svého obratu prodejem lepicích pásek, které jsou mladší než pět let. Inovace přitom mohou vznikat na zcela odlišných úrovních, například v rámci rozvoje vlastních technologií, optimalizace procesů, spolupráce s externími partnery nebo šetření zdrojů, jako jsou energie a suroviny – a především prostřednictvím mezinárodní sítě vysoce kvalifikovaných zaměstnanců. 

Ve své branži byla TESA vždy považována za společnost s rozsáhlými odbornými znalostmi v oblasti designu lepicích hmot a pásek. Jedná se především o know-how v oblasti polymerace, složení (sestavování směsí) a také modifikace stávajících lepicích systémů. Díky těmto klíčovým kompetencím jsme schopni zákazníkům z nejrůznějších průmyslových odvětví nabídnout široké produktové portfolio založené na různých technologických platformách.

Tesa