V sobotu 7.10. máme ZAVŘENO. Více informací zde

Lopatka na posyp se zásobníkem, plastová

Neohodnoceno
Značka: TRIUSO

Posypová ruční lopatka, se zásobníkem a nastavitelnou záklopkou, plastová – TRIUSO 02STRM

Velmi praktická pomůcka pro snadné a rovnoměrné rozmetání posypových materiálů v případě náledí (sůl, písek, štěrk apod.), ale i hnojiv a semen při zahradnických pracích a podobných činnostech. Do zásobníku nasypete požadovaný materiál, nastavíte rozsah otevření záklopky a můžete začít.

Snadná manipulace: záklopka se ovládá tlačítkem na palec, v případě potřeby lze snadno nastavit během okamžiku.

Ideální zejména pro zimní údržbu chodníků kolem domů a kancelářských budov, příjezdových cest atd.

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (1 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Kód: 10309692
178 Kč 147 Kč bez DPH
Lopatka na posyp se zásobníkem, plastová
Neohodnoceno
Značka: TRIUSO

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Různé auto-moto příslušenství
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Počátky společnosti TRIUSO sahají až do 19. století. Předkové společnosti vlastnili soustružnickou dílnu a kromě výrobků na soustruhu vyráběli především dřevěné nářadí pro zemědělství.

Sortiment výrobků se neustále rozšiřoval. Dnes sortiment zahrnuje více než 5 000 výrobků pro zedníky, obkladače, pokrývače, tesaře a malíře. TRIUSO je odborným partnerem pro všechna stavební řemesla, včetně dokončovacích prací v interiéru. Výrobky TRIUSO jsou oceňovány také jako profesionální kvalitní nářadí v zahradnictví, krajinářství, zemědělství a lesnictví.

Sídlo společnosti TRIUSO se nachází v Buchbachu/Horním Bavorsku, přibližně 60 km východně od Mnichova. Většina vlastních výrobků TRIUSO se vyrábí v areálu společnosti o rozloze 40 000 m2. Společnost zaměstnává přibližně 100 kvalifikovaných pracovníků. K úspěchu přispívá mnoho rukou, od kvalifikovaných kovodělníků a truhlářů ve výrobě až po obchodní zástupce v terénu.

Triuso | MADMATSHOP.cz

Podobné produkty

Posypový vozík GC-SR 12 Einhell Classic
897 Kč

Sypací vozík na rozmetání štěrku, písku a dalšího posypu, šířka 450 mm – Einhell GC-SR 12 Robustní a praktický nástroj, pomocí kterého můžete rovnoměrně, rychle a bez námahy...

Kód: 3415238