Kříž do svářečské kukly, náhradní díl - SIXTOL

Neohodnoceno
Značka: SIXTOL

Kříž do svářečské kukly, náhradní díl – SIXTOL SX304303.

Náhradní hlavový kříž pro samostmívací svářecí kuklu SX3043 a SX3044.

Kříž má vyměkčený pásek na čele a upravitelný pásek přes hlavu a na zátylku hlavy. Pásek na zátylku hlavy lze upravit pro obvod hlavy od 50 do 60,5 cm.


Technické parametry
:

·         Rozměr kříže: 14 x 21,5 x 24 cm

·         Pro obvod hlavy: 50 až 60,5 cm

 

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (1 ks)
Můžeme doručit do:
4.3.2024
Kód: SX304303
115 Kč 95 Kč bez DPH
Kříž do svářečské kukly, náhradní díl - SIXTOL
Neohodnoceno
Značka: SIXTOL
Kříž do svářečské kukly, náhradní díl - SIXTOL
Novinka

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SIXTOL je spolehlivým výrobcem nářadí a autodoplňků s ambicemi pro mezinárodní růst. Naše značka byla založena v roce 2013 s cílem nabízet vysoce kvalitní produkty pro široké spektrum zákazníků. Každoročně se snažíme inovovat a zlepšovat, což je patrné i z přidávání stovek nových položek do naší nabídky.

V roce 2016 jsme se rozhodli expandovat na zahraniční trhy, což byl úspěšný krok, který nám přinesl nové zákazníky a zvýšil naši mezinárodní přítomnost. V roce 2021 jsme získali ocenění Produktu roku na největším českém srovnávači Heureka, což je důkazem vysoké kvality našich výrobků. Tento úspěch nás motivoval k dalšímu růstu a rozvoji značky.

V roce 2022 jsme se stali oficiálním vendorem pro Amazon, což byl obrovský úspěch a další krok k získání většího podílu na trhu. V roce 2023 dosahujeme vynikajících výsledků na zahraničních trzích a připravujeme se na další expanzi. Plánujeme zastoupení ve všech zemích EU v roce 2024, což bude další posílení naší pozice na trhu. A v roce 2025 chceme vstoupit na americký trh, což bude velký milník v historii naší značky.

Jsme velice pyšní na naši novou produktovou řadu, kvalitu a spolehlivost našich výrobků, a neustálé úsilí o inovaci a zlepšování. Naše ambice a snaha o mezinárodní růst jsou důkazem našeho potenciálu pro další úspěch a rozvoj, což je patrné i z našeho plánu rozšíření do všech zemí EU a vstupu na americký trh v následujících letech. Naši zákazníci se mohou těšit na další inovace a vynikající produkty od SIXTOL.

SIXTOL - Designed Quality Home Page