1.5. a 8. 5. bude naše prodejna ZAVŘENA a ani na telefonní lince nás nezastihnete. Objednávky přijaté během svátků začneme zpracovávat hned následující pracovní den.
Kleště pro trhací nýty(s kratší rukojetí)- Vigor V2788
Pákové kleště pro slepé (trhací) nýty s kratšími rameny pro snadnější přístup ve stísněných prostorech.
Pro slepé nýty: 3,2-4,0-4,8-6,4 mm
Pro měděné, mosazné, ocelové a nerezové nýty.
Velmi malé úsilí při extrémně malé konstrukci.
Podívejte se také na naši nabídku nýtů v kategorii Trhací a maticové nýty.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Nýtovací kleště „nýtovačky“Vigor |
---|---|
EAN: | 4047728027885 |
Značka: | Vigor |
Položka byla vyprodána… |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Německá firma VIGOR dodává veškerý sortiment dílenského vybavení a kompletních sad nářadí. Vyrábí také speciální dílenské přípravky.
VIGOR EQUIPMENT, dceřiná společnost známého německého výrobce nářadí HAZET, byla založena relativně nedávno, až v roce 2005. I za relativně krátkou dobu své existence si však dokázala získat mnoho spokojených zákazníků, a to především díky důrazu na kvalitu všech produktů a také rozsah sortimentu. Ten momentálně čítá více než 1000 položek pro průmysl, obchod a využití v automobilovém průmyslu.