Hydraulický zvedák převodovky a motoru, velká nosnost 1000 kg, pojízdný - VL10

Neohodnoceno
Značka: AC Hydraulic

Zvedák na motory a převodovky se zvětšenou nosností 1 tunu, hydraulický, pojízdný na kolečkách – AC Hydraulic VL10

Teleskopická stojanová podpěra – zvedák na převodovky a motory s velkou únosností až 1000 kg. Používá se např. při výměně úchytů motoru do karosérie, pracích na rychlostních skříních apod. Možno použít také pro montáž či demontáž palivové nádrže, výfukového potrubí, přizvednutí nápravy při pracích na zavěšení atd.

Vysouvání je ovládáno pomocí pedálu, takže ruce obsluhy mohou zůstat volné. Snadné přesouvání pomocí čtveřice optimálně velkých koleček.

Bezpečnost při práci je zajištěna vestavěným ventilem zabraňujícím přetížení.

Velmi kvalitní produkt: pístnice je pochromovaná, rám a nosné sedlo jsou pozinkované.

 

Technické parametry:

- nosnost: 1000 kg

- min. výška: 1170 mm

- max. výška: 2000 mm

- zdvih: 830 mm

- šířka: 550 mm

- hmotnost: 40 kg

- průměr kolečka: 125 mm

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 10054544
21 129 Kč 17 462 Kč bez DPH
Hydraulický zvedák převodovky a motoru, velká nosnost 1000 kg, pojízdný - VL10
Neohodnoceno
Značka: AC Hydraulic

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AC Hydraulic je renomovaná značka specializující se na výrobu kvalitního autoservisního a pneuservisního nářadí a vybavení dílen. Výrobcem této značky je dánská společnost AC Hydraulic A/S, která má bohaté zkušenosti a historii sahající až do roku 1958.

Jejich produktová řada zahrnuje širokou škálu vysoce kvalitních hydraulických zdvihacích zařízení, jako jsou zdviháky a stojany, které umožňují snadnou a bezpečnou manipulaci s vozidly v autoservisních dílnách. Dále vyrábějí hydraulické lisy a zařízení pro manipulaci s pneumatikami, což zajišťuje efektivní práci v pneuservisních zařízeních.

AC Hydraulic je známý svou inovativní technologií a pečlivým zpracováním, což zaručuje spolehlivost a dlouhou životnost jejich výrobků. Všechny produkty splňují nejvyšší bezpečnostní standardy, což je klíčové pro bezpečné provozování autoservisních dílen.

Dále nabízejí vybavení dílen, jako jsou kvalitní nářadí, manipulační vozíky a úložné systémy, které pomáhají udržovat dílny v pořádku a optimalizovat pracovní postupy.

Díky svému pečlivému provedení a spolehlivosti si značka AC Hydraulic získala důvěru mnoha profesionálních autoservisů a pneuservisů po celém světě. Jejich produkty jsou ideální volbou pro každého, kdo hledá vysoce kvalitní nářadí a vybavení pro autoservisní a pneuservisní účely, které je bezpečné, efektivní a odolné.

AC Hydraulic | Viborg

Podobné produkty

Hydraulický zvedák převodovky a motoru, extra nosnost 1200 kg, pojízdný - VLT12
52 593 Kč bez DPH
63 638 Kč

Zvedák – podpěra převodovek a motorů, velká nosnost 1,2 tuny, pojízdný na kolečkách – AC Hydraulic VLT12 Speciální teleskopický stojanový zvedák se zvětšenou nosností, ideální...

Kód: 10072084
Hydraulický zvedák převodovky a motoru, extra nosnost 1000 kg, s uchycením - TEL10001
16 516 Kč bez DPH
19 984 Kč

Stojanový zvedák na motory a převodovky s velkou nosností 1 tuny, hydraulický, s držáky a uchycením řetězy, pojízdný na kolečkách – Torin BIG RED TEL10001 Zvedák – podpěra...

Kód: TEL10001