Hydraulický stahovák na vstřikovače HDI Common Rail, piezo BOSCH, SIEMENS - TESAM TS741

-12%
Doprava zdarma

Výrobce TESAM

Kód produktu TS741


Dostupnost Na dotaz

Zaslat dotaz


Původní cena 19 810 Kč

Cena bez DPH 14 407,40 Kč

Cena s DPH 17 433 Kč


+ -

Popis výrobku


Komplexní souprava na demontáž vstřikovačů dieselových motorů (hydraulický stahovák vstřikovačů).
Sada obsahuje pumpu, pístnici a potřebné příslušenství (adaptéry, základní desku, šrouby atd.). V sadě je i speciální adaptér pro piezoelektrické vstřikovače.
Pro motorizace: vozidla s motory HDI se systémem Common Rail Siemens, Bosch a další (např. Citroën, Peugeot atd.).

Sada je balena v bytelné kovové bedně s vnitřní výstelkou. Nehrozí tak poškození přípravku.

Souprava na demontáž vstřikovačů – hydraulický stahovák vstřikovačů zcela jistě patří do základního vybavení autoservisu či specializované dílny, zaměřené na opravy dieselových (vznětových) motorů. Bez nadsázky lze říci, že bez tohoto přípravku by bylo vymontování vstřikovačů na mnoha typech motorů podstatně obtížnější, ne-li zcela nemožná.

Velikou výhodou této soupravy je její univerzálnost: obsahuje příslušenství pro jedny z nejčastějších typů motorů vyskytujících se na českých silnicích. Pumpa a pístnice navíc mohou sloužit jako základ pro montáž dalšího dílenského vybavení a příslušenství (např. stahováků, lisů apod.). Jedná se tedy o univerzální nástroj, který najde využití při mnoha servisních úkonech či opravách.

Sada je v první řadě kompatibilní s příslušenstvím značky Tesam, propojit ji však lze ale i s přípravky či nástroji jiných značek. Mimořádnou výhodu představuje také přijatelná cena.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se prosím telefonicky či emailem obrátit na naši technickou podporu. Rádi vás o tomto stahováku budeme informovat podrobněji.