Aktuality

Hydraulický stahovák na kulové čepy VW, IVECO, OPEL, MERCEDES-BENZ - TESAM TS600

-12%
Doprava zdarma

Výrobce TESAM

Kód produktu TS600


Dostupnost U dodavatele
Odesíláme obvykle do 2-3 pracovních dní.


Původní cena 21 697 Kč

Cena bez DPH 15 779,30 Kč

Cena s DPH 19 093 Kč


+ -

Popis výrobku


Komplexní souprava na vylisování a nalisování kulových čepů bez demontáže ramen (hydraulický stahovák kulových čepů).
Sada obsahuje pumpu, pístnici a potřebné příslušenství.

Pro vozidla:
Mercedes-Benz Sprinter, Volkswagen LT: spodní čep
Mercedes-Benz Sprinter 906, Volkswagen Crafter: spodní čep
Volkswagen T4: horní čep
Renault Master, Opel Movano, Nissan Interstar: horní i spodní čep
Iveco: spodní čep

Sada je balena v bytelné kovové bedně s vnitřní výstelkou. Nehrozí tak poškození přípravku či ztráta některé ze součástí.

Souprava na vylisování a nalisování kulových čepů bez demontáže ramen – hydraulický stahovák zcela jistě patří do základního vybavení autoservisu či specializované dílny, zaměřené na opravy podvozků automobilů. Bez nadsázky lze říci, že bez tohoto přípravku by bylo vymontování či namontování kulových čepů na mnoha typech náprav podstatně obtížnější, ne-li zcela nemožné.

Velikou výhodou této soupravy je její univerzálnost: obsahuje příslušenství pro jedny z nejčastějších typů vozidel vyskytujících se na českých silnicích. Pumpa a pístnice navíc mohou sloužit jako základ pro montáž dalšího dílenského vybavení a příslušenství (např. stahováků, lisů apod.). Jedná se tedy o univerzální nástroj, který najde využití při mnoha servisních úkonech či opravách.

Sada je v první řadě kompatibilní s příslušenstvím značky Tesam, propojit ji však lze ale i s přípravky či nástroji jiných značek. Mimořádnou výhodu představuje také přijatelná cena v poměru k užitné hodnotě.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se prosím telefonicky či emailem obrátit na naši technickou podporu. Rádi vás o tomto stahováku budeme informovat podrobněji.