Ve čtvrtek 28.9. máme ZAVŘENO. Více informací zde

Hmota pro vyplnění vůlí kovových dílů a ložisek, 50 g - Petec

Neohodnoceno
Značka: Petec

Speciální hmota pro vyplnění nadměrných spár / vůlí mezi kovovými díly, nádobka 50 g – Petec 93150

 

- určená k vyplnění nadměrných vůlí vzniklých opotřebením kovových dílů, jako jsou ložiska, pouzdra, hřídele, skříně, drážky apod. a obnovení upevnění uvedených součástí, vhodná i pro nerezové a pozinkované díly

- odolná proti vysoké teplotě, vibracím, korozi, vodě, oleji, benzinu, hydrokarbonátům atd.

- zabraňuje zarezivění dílů

- vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)

 

Parametry:

- báze: anaerobní metakrylát

- barva: stříbrná

- manipulační pevnost: 15-30 min

- funkční pevnost: 3-6 h

- moment odtrhu: 35-45 N/m

- max. vyplnitelná spára: 0,3 mm

- teplota zpracování: + 5 °C až + 35 °C

- teplotní odolnost: - 55 °C až + 150 °C

 

Aplikace:

Díly se očistí a odmastí. Hmota se rovnoměrně nanese na jednu stranu a pak se díly smontují (válcovité díly za lehkého otáčení). Hmota po montáži ve spáře vytvrdne.

K urychlení vytvrzení zejména na tzv. pasivních materiálech (nerezová a legovaná ocel, hliník, nikl, zinek, cín, plasty, keramika), při velkých spárách a nízkých teplotách okolí (nižších než + 5 °C) se doporučuje použít aktivátor Petec Aktivator.

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (1 ks)
Můžeme doručit do:
2.10.2023
Kód: 2801000093150
908 Kč 750 Kč bez DPH
Hmota pro vyplnění vůlí kovových dílů a ložisek, 50 g - Petec
Neohodnoceno
Značka: Petec

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní autochemie
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PETEC je středně velká, moderní a prozíravá společnost se sídlem v Schlüsselfeldu v Horních Frankách. Náš rozsáhlý sortiment chemicko-technických výrobků poskytuje našim zákazníkům ty správné produkty pro dokonalé profesionální výsledky.

Již od založení firmy v roce 1991 se zaměřujeme na kvalitu a neustálý vývoj nových technik, které byly klíčem k našemu úspěchu na trhu. Síla vztahů, které máme se zákazníky, znamená, že můžeme nabídnout nadstandardní služby a podporu, systém řízení kvality, certifikované produkty, poradenství v oblasti používání a školení, stejně jako přidanou hodnotu k probíhajícímu vývoji produktů a systémovým řešením.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. 

 

Home - Petec | International