Hadicová stavitelná spona, průměr 29,9-33,1 mm, ocel, 1 ks

Neohodnoceno
Značka: MDtools

Deformační spona na spojování hadic, ocelová, průměr 29,9-33,1 mm, 1 kus
Velmi kvalitní hadicová spona pro hadice na chladicí soustavě, klimatizaci apod.
Zajišťují se pomocí tzv. zacvakávacího zámečku.
360 ° plynulý design – žádné kroky a / nebo přesahy na vnitřním obvodu spony.
Úzký pás, koncentrovaný přenos upínací síly.
Speciálně tvarované okraje pásu snižují riziko poškození materiálu.
Úsporný design.
Kontrola vázání viditelnou deformací ucha svorky.


Technické údaje:
• Rozsah průměrů: 29,9 - 33,1 mm
• Šířka pásu: 7 mm
• Tloušťka pásu: 0,6 mm
• Šířka uší uvnitř: 10 mm

 

Dostupnost Do týdne
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Kód: 467.15.33
29 Kč 24 Kč bez DPH
Hadicová stavitelná spona, průměr 29,9-33,1 mm, ocel, 1 ks
Neohodnoceno
Značka: MDtools
Hadicová stavitelná spona, průměr 29,9-33,1 mm, ocel, 1 ks
Novinka

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou MDtools je v našem obchodě k dostání nebývale široký sortiment autoservisního, pneuservisního a dílenského nářadí, vybavení a přípravků. Značka patří našemu obchodu MojeDílna.cz a její uvedení u zboží může mít několik důvodů.

V první řadě se jedná o produkty, jejichž výrobce je sice známá společnost, ale v nabídce máme třeba jen jeden nebo dva výrobky a není proto žádoucí vkládat do našeho seznamu výrobců další značku. Důvodem je větší pohodlí zákazníků. V případě vyhledávání zboží dle konkrétní značku přes "Parametry" by byl totiž tento seznam přehlcen a hledání zbytečně zdlouhavé. I když tedy výrobcem může být známá a renomovaná firma, a často tomu tak skutečně bývá, přímé označení by zkrátka přineslo více potíží, než užitku.

Stejně tak se může jednat o nepříliš známou značku, podle které by vyhledávání bylo beztak složité a fungovalo by ztěžka, nebo dokonce vůbec. V některých případech jsou to dokonce výrobky bez zavedené obchodní značky, a její vyplnění do kolonky výrobce by nepřineslo žádnou důležitou informaci. Jsou to například případy speciálních přípravků vyráběných samostatnými živnostníky v omezených sériích. I když jsou tyto produkty takzvaně bezejmenné, v žádném případě to neznamená, že by byly nekvalitní. Častokrát je tomu dokonce naopak. Jediné, co jim zkrátka chybí, je jméno.

Až dosud jsme měli u všech takto smíšených produktů označení výrobce jako „Ostatní“. Náš obchod se ale snažíme neustále vylepšovat a zpřehledňovat, a proto jsme změnili výrobce na naši značku MDtools. Označení se sice změnilo, zbytek ale zůstává. I nadále se samozřejmě těchto věcí týká záruka 24 měsíců, jako u kteréhokoliv jiného zboží. V případě zájmu samozřejmě o těchto produktech velmi rádi poskytneme detailní informace, včetně jména výrobce. Nic totiž netajíme.