Hadička PVC 6x9 mm x 5 m, pro čerpadlo kondenzátu z klimatizace - SATRA

Neohodnoceno
Značka: SATRA

Hadice pro pumpu na odsávání vodního kondenzátu z autoklimatizací, délka 500 centimetrů, polyvinylchlorid (PVC) – SATRA S-CP5M

Určeno pro zasunutí do klimatizačního systému a vysátí nahromaděné zkondenzované kapaliny. Hadička je průhledná – při práci lze zkontrolovat, jestli není kapalina něčím kontaminovaná.

 

Technické parametry:

- vnitřní průměr: 6 mm

- vnější průměr: 9 mm

- délka: 5 m

- materiál: PVC

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (4 ks)
Můžeme doručit do:
22.4.2024
Kód: S-CP5M
159 Kč 131 Kč bez DPH
Hadička PVC 6x9 mm x 5 m, pro čerpadlo kondenzátu z klimatizace - SATRA
Neohodnoceno
Značka: SATRA

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou SATRA jsou na trh dodávány především speciální přípravky a vybavení pro autoservisy. Aretační přípravky na rozvody, speciální nářadí na opravu motorů, stahováky a další nářadí a nástroje, to vše lze dostat s touto značkou. Nabídku doplňují ochranné pomůcky, potřebné při servisní a dílenské práci.

SATRA, patřící pod stejnou skupinu jako ASTA, se profiluje jako výrobce zásobující všechny automechaniky a řemeslníky, kteří kladou důraz především na co nejatraktivnější cenu. Ta bývá proti konkurenci nižší. Neznamená to však, že by byl tento faktor na úkor kvality a výrobky byly určeny pouze pro občasné domácí hobby použití – naopak snesou i profesionální nasazení v servisech a dílnách. Nižší ceny je dosahováno například jinými výrobními postupy, nebo použitím jiných materiálů. I díky dobré kvalitě jsou výrobky této značky čím dál populárnější.

Velkoobchod SATRA

Produkty se značkou SATRA distribuujeme také velkoobchodně. Chcete-li znát více podrobností, kontaktujte nás, prosíme, na telefonním čísle (+420) 775 400 912 nebo emailu tom.kyselka@gmail.com.

» Prohlédněte si náš neustále se rozšiřující sortiment zboží SATRA! «

SADA NA VYDĚLÁVÁNÍ BRZDOVÉHO POTRUBÍ UŘEZÁVAČ za 434 Kč od Nowy Sącz,  Brzesko, Zakopane, Grybów, Gorlice - Allegro - (13204318461)