!POZOR! Pouze DNES! Doprava »» ZDARMA «« nad 500 Kč se slevovým kódem DOPRAVAZDARMA

Dvousloupový zvedák 4,5 t, třídílná ramena, vrchní propojení - BETA45

Neohodnoceno

Dvousloupový zvedák na auto, nosnost 4500 kg, maximální zdvih 2 metry, s horním propojením tzv. mostem – Ferdus BETA45

Autozvedák se dvěma sloupy vysoce moderní a pokročilé konstrukce. Díky velké maximální nosnosti čtyř a půl tuny je vhodný pro zdvihání osobních, užitkových a podobných vozidel.

 

Technické parametry:

- nosnost zvedáku: 4500 kg

- doba zdvihu: 45 s

- min. výška: 115 mm

- max. zdvih: 2062 mm

- výška sloupů: 4050 mm

- šířka mezi sloupy: 3285 mm

- šířka propojení: 3920 mm

- napájení: 400 V

- příkon motoru: 3 kW

Dostupnost Do týdne
Můžeme doručit do:
9.10.2023
Kód: 17.24
102 729 Kč 84 900 Kč bez DPH
Dvousloupový zvedák 4,5 t, třídílná ramena, vrchní propojení - BETA45
Neohodnoceno

Velmi kvalitní a moderní dvousloupový autozvedák, určený pro provoz v autoservisu i pneuservisu. Se svojí vysokou maximální nosností 4500 kilogramů, bytelně dimenzovaným zvedacím ústrojím a konstrukci s třídílnými nosnými rameny si bez potíží poradí s drtivou většinou standardních vozidel provozovaných v našich podmínkách (osobní, dodávky, minibusy, SUV, Off-Roady apod.).

Ramena se díky svojí vysouvací konstrukci perfektně přizpůsobí všem vozům. Praktický detail představují odkládací poličky na každém z nich, na které lze při práci odložit drobnosti (např. kolové šrouby či matice, nářadí atd.). Díky tomu se ani menší předměty nepoztrácí.

Oba sloupy jsou propojeny tzv. vrchním mostem. Najíždění na zvedák je díky tomu proti standardním modelům se spodním prahem ulehčeno na maximální možnou míru – není třeba nic přejíždět (toto řešení se však kvůli omezené maximální výšce nehodí pro provozy, které pravidelně pracují s vysokými auty, např. zvýšenými či skříňovými dodávkami). Části zvedáku, kterých se mohou dotýkat otevřené dveře auta, jsou vybaveny gumovou ochranou zabraňující škodám na laku. Nosné body pro vůz jsou vybaveny gumovými podložkami.

S maximální výškou zdvihu přes dva metry lze na tomto zvedáku provádět veškeré servisní práce na podvozku a obecně ve spodních částech vozidel (výměna oleje, servis brzd či náprav celkově, práce na výfuku a mnoho dalšího). I vyšší auta lze zvednout do výšky dostatečné např. k výměně kol apod.

Vysoká úroveň bezpečnosti: zvedák je vybaven protipadacími zámky, patky jsou dostatečně široké pro optimální stabilitu.

Dimenzováno s ohledem na dlouholetý a spolehlivý provoz a snadnou údržbu – ovládání je velmi jednoduché, dílenské zpracování je na vysoké úrovni.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás, prosíme, kontaktovat.

 

Upozornění: přístroj je nutno zakoupit společně s montáží a zaškolením obsluhy, v opačném případě pozbývá záruky!

Doplňkové parametry

Kategorie: Dvousloupové zvedáky na auto
Hmotnost: 740 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: