Dílenský jeřáb „žirafa“ 1 t, pojízdný skládací - Güde

Neohodnoceno
Značka: Güde

Dílenský jeřáb, tzv. žirafa, nosnost 1000 kg, pojízdný se skládacími nohami – Güde GWK 1000

Pojízdný jeřáb s hydraulickým zvedáním pomocí páky. Je ideální pro autoservis, dílnu, průmysl a další místa. Používá se např. pro zvedání a spouštění motorů při jejich montáži a demontáži a jiné servisní či dílenské práce.

Rameno, tzv. výložník, je mechanicky vysunutelné do 4 poloh, podle kterých se řídí nosnost jeřábu (1000-800-600-400 kg). Každá z poloh je viditelně vyznačená na boku výložníku vedle zajišťovacích otvorů. Se zvětšením vysunutí se nosnost snižuje.

Zvedání a spouštění břemene je ovládáno manuální hydraulickou pumpou. Břemenový hák je vybaven západkou proti nechtěnému vyklouznutí nákladu.

„Žirafu“ je možné snadno převážet díky 6 kolečkům, ramena základny lze uvolnit a sklopit směrem nahoru a zajistit pomocí mechanických čepů se závlačkami. Jeřáb díky tomu ve složeném stavu zabírá minimum místa a lze ho bez potíží uskladnit.

 

Technické parametry:

- maximální nosnost: 1 tuna

- maximální výška zdvihu: 2000 mm

- vyložení nosného ramene: 780-1140 mm

- možnost vysunutí ramene do 4 poloh: nosnost 1 – 0,8 – 0,6 – 0,4 tuny

- celkové rozměry při uskladnění/přepravě (d x š x v): 700x600x1450 mm

- rozměry stojného podstavce (d x š): 1600x850 mm

- váha: 68,05 kg

Dostupnost Není skladem
Kód: GU24360
10 339 Kč –8 % 9 512 Kč 7 861 Kč bez DPH
Dílenský jeřáb „žirafa“ 1 t, pojízdný skládací - Güde
Neohodnoceno
Značka: Güde
Dílenský jeřáb „žirafa“ 1 t, pojízdný skládací - Güde
10 339 Kč –8 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

GÜDE je předním německým výrobcem strojů, nářadí a techniky. Společnost byla založena v polovině osmdesátých let v tehdejší Německé spolkové republice. V roce 1979 přišel Günther Denner s myšlenkou založení vlastní značky pro svůj specializovaný trh v oblasti zemědělské techniky, chtěl se však odlišit od konkurence. V roce 1980 uvedl pan Denner tuto myšlenku do praxe. Jako jméno firmy si vybral iniciály svého jména, Günther Denner. V současné době se GÜDE zaměřuje na stroje a nástroje jak pro domácnost, řemeslníky, tak i výrobní závody po celém světě.

Hlavní předností GÜDE je pečlivé a spolehlivé zajištění kvality produktů pro zákazníka. Kontrola podle přísných specifikací a s vyškoleným personálem = to vše zajišťuje opravdovou kvalitu veškerých produktů z bohatého sortimentu. GÜDE působí ve více než 10-ti evropských zemích. To je jasným důkazem, že se jedná o vysoce kvalitní stroje a nástroje. V naší nabídce můžete vybírat ze zahradní techniky, čerpadel, kompresorů, svářeček, elektrického nářadí a spousty dalšího. Těšit se můžete na lákavé nabídky plné akčních cen. Neváhejte, sortiment GÜDE je zaručeně tou správnou volbou!

Güde CZECH s.r.o. - Elvin.cz

Podobné produkty

Dílenský jeřáb, žirafa 601A 1 t - skládací
6 897 Kč bez DPH
8 345 Kč

Dílenský jeřáb 601A 1 t - skládací Pojízdný jeřáb s nosností 1 tunu (žirafa) je určen pro veškeré manipulační práce, montáž a demontáž agregátů a jiných dílů odpovídající...

Kód: 110.88