Čistící roztok na odstranění lepidla z ráfku kol od závaží 800 ml Ferdus A

Neohodnoceno
Značka: Ferdus

Čistící roztok na odstranění lepidla z ráfku kol od závaží 800 ml Ferdus A – A800.

Roztok je určen k chemickému čištění a zdrsnění povrchů pryžových předmětů při opravách studenou nebo teplou vulkanizací.

Nanáší se štětcem nebo rozprašovačem. Po krátkém působení (15 sekund) se roztok i s nečistotami setře nebo seškrábe. U silně znečištěných povrchů se doporučuje postup zopakovat. Na očištěný povrch se může ihned nanést vulkanizační roztok Ferdus F nebo T.

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kód: A800
314 Kč 260 Kč bez DPH
Čistící roztok na odstranění lepidla z ráfku kol od závaží 800 ml Ferdus A
Neohodnoceno
Značka: Ferdus

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká společnost Ferdus se specializuje na výrobu materiálů a vybavení pro autoservis a pneuservis. Její nabídka obsahuje především montážní stroje, zvedáky, nářadí, chemické produkty a materiály na opravu pneumatik a další.

Počátek chropyňské firmy Ferdus s.r.o. se datuje do roku 1990. Vždy si kladla za cíl nabízet jen prvotřídní výrobky pro autoservisy a pneuservisy. Tento záměr podporuje nejen přísným sledováním kvality a testováním, ale také neustálými investicemi do výroby, logistiky a komunikací s klienty. Díky tomu si získala svoje pevné místo nejen na českém trhu, ale i v mnoha evropských a dokonce asijských zemích.

Určitě si také prohlédněte katalog materiálů na opravy pneumatik firmy Ferdus v češtině (PDF).