Box na nářadí 562x289x262 mm, 3 zásuvky, stohovatelný, plast

Neohodnoceno
Značka: MDtools

Skříňka – stohovatelný box na nářadí 56,2x28,9x26,2 cm, 3 zásuvky a 16 přihrádek, boční madla, centrální zamykání – KETER 237791

Vysoce praktický box s max. nosností až 30 kilogramů pro uskladnění a přenášení autoservisního a dílenského nářadí, spotřebního materiálu a dalších potřeb.

Obsahuje 3 šuplíky hloubky 50 mm: vrchní a střední jsou prázdné, spodní obsahuje 16 vyjímatelných přihrádek na drobnosti (rozměry cca 95x55x47 mm). Zásuvky lze snadno zajistit proti otevření centrální západkou na boku a případně uzamknout visacím zámkem (není v sadě, nutno koupit zvlášť). Zajištění/odemčení je signalizováno „semaforem“ v kontrolním okénku (červená – zajištěno; zelená – otevřeno).

Vrchní desku lze využít pro odložení drobností při práci.

Snadné přenášení díky rukojetím na boku.

Vybaveno bočními zámky: možné spojovat několik boxů dohromady v jeden celek.

 

Technické parametry:

- šířka: 562 mm

- hloubka: 289 mm

- výška: 262 mm

- nosnost: max. 30 kg

- materiál: plast

- barva: černá

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (1 ks)
Můžeme doručit do:
15.4.2024
Kód: 237791
1 525 Kč –4 % 1 449 Kč 1 198 Kč bez DPH
Box na nářadí 562x289x262 mm, 3 zásuvky, stohovatelný, plast
Neohodnoceno
Značka: MDtools
Box na nářadí 562x289x262 mm, 3 zásuvky, stohovatelný, plast
1 525 Kč –4 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou MDtools je v našem obchodě k dostání nebývale široký sortiment autoservisního, pneuservisního a dílenského nářadí, vybavení a přípravků. Značka patří našemu obchodu MojeDílna.cz a její uvedení u zboží může mít několik důvodů.

V první řadě se jedná o produkty, jejichž výrobce je sice známá společnost, ale v nabídce máme třeba jen jeden nebo dva výrobky a není proto žádoucí vkládat do našeho seznamu výrobců další značku. Důvodem je větší pohodlí zákazníků. V případě vyhledávání zboží dle konkrétní značku přes "Parametry" by byl totiž tento seznam přehlcen a hledání zbytečně zdlouhavé. I když tedy výrobcem může být známá a renomovaná firma, a často tomu tak skutečně bývá, přímé označení by zkrátka přineslo více potíží, než užitku.

Stejně tak se může jednat o nepříliš známou značku, podle které by vyhledávání bylo beztak složité a fungovalo by ztěžka, nebo dokonce vůbec. V některých případech jsou to dokonce výrobky bez zavedené obchodní značky, a její vyplnění do kolonky výrobce by nepřineslo žádnou důležitou informaci. Jsou to například případy speciálních přípravků vyráběných samostatnými živnostníky v omezených sériích. I když jsou tyto produkty takzvaně bezejmenné, v žádném případě to neznamená, že by byly nekvalitní. Častokrát je tomu dokonce naopak. Jediné, co jim zkrátka chybí, je jméno.

Až dosud jsme měli u všech takto smíšených produktů označení výrobce jako „Ostatní“. Náš obchod se ale snažíme neustále vylepšovat a zpřehledňovat, a proto jsme změnili výrobce na naši značku MDtools. Označení se sice změnilo, zbytek ale zůstává. I nadále se samozřejmě těchto věcí týká záruka 24 měsíců, jako u kteréhokoliv jiného zboží. V případě zájmu samozřejmě o těchto produktech velmi rádi poskytneme detailní informace, včetně jména výrobce. Nic totiž netajíme.