Bluing Remover čistič výfukových svodů, láhev 150 ml

Neohodnoceno
Značka: Autosol

Přípravek na čištění výfukvých svodů motocyklu Bluing Remover, láhev 150 ml.

Odstraňuje zabarvení výfukových svodů. Pracuje na bázi chemického čištění.

 

Proč používat Autosol Bluing Remover?

Přípravek je vysoce účinný a nepoškozuje povrch výfuků a svodů. A navíc díky chemickému složení naopak pečuje o povrch a zabraňuje rezavění. Navíc neobsahuje nebezpečné chemikálie a není tedy třeba používat ochrannou masku.

 

Co všechno čistič výfuků odstraní?

- modré, zlatavé, hnědé i černé zbarvení

- asfalt

- gumu

- připečenou obuv

 

Jak Bluing Remover správně používat, aby byl výsledek dokonalý?

Podle stupně zapálení od zlaté až po modrou se Bluing remover buď pouze nanese a nechá samostatně působit, nebo se jeho účinnost zvýrazní mechanickým působením. V prvním případě se přípravek nanese na zchladlý materiál a po chvíli se setře hadříkem. V druhém případě lze použít drsnou stranu houbičky na nádobí.

Tekutý přípravek nanášejte na vychladnutý výfuk.

Podle potřeby se může doba působení prodloužit až na 10 minut a aplikaci opakovat. Nenechte ale přípravek na výfuku zaschnout, jinak budete muset aplikaci opakovat.

Po nějakém čase se zabarvení znovu objeví. To je dáno tím, že se vlivem vysokých teplot vyplavují na povrch nečistoty obsažené v kovu. Následující čištění je jednodušší a rychlejší.

Pro nakonzervování vyčištěného povrchu, prodloužení účinku a dosažení většího finálního lesku je doporučeno použití leštící pasty Metal Polish.

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (2 ks)
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Kód: AS11E01290
440 Kč 364 Kč bez DPH
Bluing Remover čistič výfukových svodů, láhev 150 ml
Neohodnoceno
Značka: Autosol

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Autosol byla založena v Německu v roce 1929 za účelem prodeje čistících, leštících a pečujících produktů. 

Na výběr máte z ucelené řady čísticích přípravků na údržbu exteriéru i interiéru vašeho vozu. Vyčistíte auto perfektně od volantu po kola. Pro ty, co se chtějí starat o svůj vůz na profesionální úrovni, máme speciální produkty, jako například keramickou ochranu laku a leštící pasty na lak. Naší specialitou jsou čisticí přípravky na matné laky a eloxovaný hliník. Skvělá a hlavně účinná je pasta na škrábance. Na své si příidou milovníci veteránů, sportovních aut i tuningových vozů. 

Naše kosmetika na auto čistí, leští a prodlužuje životnost laků, kovů, kožených interiérů. Vaše auto bude vypadat jako nové desítky let. Pečujte o to, co máte rádi!

Ke stažení - Autosol | BOUKAL E-shop