Aretace vačky VAG TDi, TD, D

Neohodnoceno
Značka: MDtools

Aretační přípravek VW, Audi, Škoda TDi, TD, DAretace vačkové hřídele tvz. pravítko pro vozy VW, Audi, Seat, Škoda a Ford Galaxy

Pro motory 1.9D, 1.7/1.9SDi, 1.9TDi

Ve vozidlech:
VW, Audi
Ford Galaxy
Skoda Felicia, Octavia

Motor:
Diesel 1.9, D, 1.7 / 1.9 SDI, 1.9 SD, 1.9 TDI

OEM číslo:

3418 , MP 1-312

Není určeno pro přenášení  sil (podržení při povolování/ dotahování řemenice), pouze pro nastavení polohy! Pro podržení použijte:  Přípravek na řemenice a rozvodové kola

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (4 ks)
Můžeme doručit do:
5.12.2023
Kód: A9021
332 Kč 274 Kč bez DPH
Aretace vačky VAG TDi, TD, D
Neohodnoceno
Značka: MDtools

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Aretace rozvodů a časování motorů pro vozy Seat
Palivo: Diesel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou MDtools je v našem obchodě k dostání nebývale široký sortiment autoservisního, pneuservisního a dílenského nářadí, vybavení a přípravků. Značka patří našemu obchodu MojeDílna.cz a její uvedení u zboží může mít několik důvodů.

V první řadě se jedná o produkty, jejichž výrobce je sice známá společnost, ale v nabídce máme třeba jen jeden nebo dva výrobky a není proto žádoucí vkládat do našeho seznamu výrobců další značku. Důvodem je větší pohodlí zákazníků. V případě vyhledávání zboží dle konkrétní značku přes "Parametry" by byl totiž tento seznam přehlcen a hledání zbytečně zdlouhavé. I když tedy výrobcem může být známá a renomovaná firma, a často tomu tak skutečně bývá, přímé označení by zkrátka přineslo více potíží, než užitku.

Stejně tak se může jednat o nepříliš známou značku, podle které by vyhledávání bylo beztak složité a fungovalo by ztěžka, nebo dokonce vůbec. V některých případech jsou to dokonce výrobky bez zavedené obchodní značky, a její vyplnění do kolonky výrobce by nepřineslo žádnou důležitou informaci. Jsou to například případy speciálních přípravků vyráběných samostatnými živnostníky v omezených sériích. I když jsou tyto produkty takzvaně bezejmenné, v žádném případě to neznamená, že by byly nekvalitní. Častokrát je tomu dokonce naopak. Jediné, co jim zkrátka chybí, je jméno.

Až dosud jsme měli u všech takto smíšených produktů označení výrobce jako „Ostatní“. Náš obchod se ale snažíme neustále vylepšovat a zpřehledňovat, a proto jsme změnili výrobce na naši značku MDtools. Označení se sice změnilo, zbytek ale zůstává. I nadále se samozřejmě těchto věcí týká záruka 24 měsíců, jako u kteréhokoliv jiného zboží. V případě zájmu samozřejmě o těchto produktech velmi rádi poskytneme detailní informace, včetně jména výrobce. Nic totiž netajíme.