Aretace vačkových hřídelí, univerzální - SATRA

Neohodnoceno
Značka: SATRA

Aretační přípravky na vačkové hřídele, tzv. vačky, pro motory OHC a DOHC benzín a diesel, univerzální sada v plastovém kufru – SATRA S-BUS4

Nástroje pro zablokování řemenic vačkových hřídelí při výměně rozvodového řemenu. Určeno pro motory s 1, 2 nebo 4 vačkami (vidlicové motory). U některých vznětových motorů je přípravek možné použít také k zablokování mezi řemenicí vačkové hřídele a řemenicí vstřikovacího čerpadla.

Vhodné pro širokou škálu aut vyskytujících se na našich silnicích.

 

Pro vozidla:

- Alfa Romeo

- Chrysler

- Citroën

- Ford

- Honda

- Hyundai

- Isuzu

- koncern VAG (Audi, Seat, Škoda, Volkswagen)

- Land Rover

- Lexus, Toyota

- Mazda

- MG

- Mitsubishi

- Opel

- Peugeot

- Renault

- Subaru

- Volvo

Dostupnost Do 2 týdnů
Můžeme doručit do:
6.5.2024
Kód: S-BUS4
1 211 Kč –14 % 1 030 Kč 851 Kč bez DPH
Aretace vačkových hřídelí, univerzální - SATRA
Neohodnoceno
Značka: SATRA
Aretace vačkových hřídelí, univerzální - SATRA
1 211 Kč –14 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou SATRA jsou na trh dodávány především speciální přípravky a vybavení pro autoservisy. Aretační přípravky na rozvody, speciální nářadí na opravu motorů, stahováky a další nářadí a nástroje, to vše lze dostat s touto značkou. Nabídku doplňují ochranné pomůcky, potřebné při servisní a dílenské práci.

SATRA, patřící pod stejnou skupinu jako ASTA, se profiluje jako výrobce zásobující všechny automechaniky a řemeslníky, kteří kladou důraz především na co nejatraktivnější cenu. Ta bývá proti konkurenci nižší. Neznamená to však, že by byl tento faktor na úkor kvality a výrobky byly určeny pouze pro občasné domácí hobby použití – naopak snesou i profesionální nasazení v servisech a dílnách. Nižší ceny je dosahováno například jinými výrobními postupy, nebo použitím jiných materiálů. I díky dobré kvalitě jsou výrobky této značky čím dál populárnější.

Velkoobchod SATRA

Produkty se značkou SATRA distribuujeme také velkoobchodně. Chcete-li znát více podrobností, kontaktujte nás, prosíme, na telefonním čísle (+420) 775 400 912 nebo emailu tom.kyselka@gmail.com.

» Prohlédněte si náš neustále se rozšiřující sortiment zboží SATRA! «

SADA NA VYDĚLÁVÁNÍ BRZDOVÉHO POTRUBÍ UŘEZÁVAČ za 434 Kč od Nowy Sącz,  Brzesko, Zakopane, Grybów, Gorlice - Allegro - (13204318461)