Ve čtvrtek 28.9. máme »» ZAVŘENO «« / Doprava ZDARMA!

Aku sada: nabíječka, 4 baterie 12V 4,0 a 2,0 Ah Li-Ion, v tašce - Milwaukee M12 NRG-424B

Neohodnoceno
Značka: Milwaukee

Sada pro aku nářadí: 4 akumulátory napětí 12V a nabíječka se 4 porty v látkové tašce – Milwaukee M12 NRG-424B

Velmi praktická souprava pro bateriové nářadí. Obsahuje akumulátory různých kapacit a 4místnou nabíječku, takže můžete neustále pracovat. Ideální zejména pro vytíženější místa, kde je třeba měnit baterie v nářadí poměrně často.

Dodáváno v tašce pro snadné přenášení a bezpečné uskladnění.

 

Součásti dodávky:

- 2x aku 4,0 Ah REDLITHIUM-ION™ M12™ B4

- 2x aku 2,0 Ah REDLITHIUM-ION™ M12™ B2

- 1x nabíječka M12™ C12-C4

Dostupnost Není skladem
Kód: 4933471772
9 910 Kč 8 190 Kč bez DPH
Aku sada: nabíječka, 4 baterie 12V 4,0 a 2,0 Ah Li-Ion, v tašce - Milwaukee M12 NRG-424B
Neohodnoceno
Značka: Milwaukee

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátory a nabíječky pro AKU nářadí
Hmotnost: 7.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Milwaukee Electric Tool Corporation je celosvětově předním výrobcem a prodejcem Heavy-Duty elektrického ručního nářadí a příslušenství pro profesionální uživatele. Od svého založení v roce 1924 se společnost Milwaukee zaměřila na jediný cíl: vyrábět to nejlepší Heavy-Duty elektrické nářadí a příslušenství pro profesionální uživatele. Dnes značka Milwaukee znamená profesionální nářadí s nejvyšší kvalitou, odolností a životností, které je možné koupit.

Milwaukee zaměstnává cca 1.000 lidí. Výrobky Milwaukee i nadále určují průmyslové standardy kvality a technických řešení pro profesionální uživatele elektrického ručního nářadí ve všech odvětvích činnosti. Nabídka Milwaukee je více než 500 typů elektrického ručního nářadí a více než 3.500 položek příslušenství. Celá historie Milwaukee je spojena s vysokou kvalitou výrobků. Kvalita je daná konstrukcí, je daná použitými technologiemi a sofistikovanou technikou výroby.   

Lidé v Milwaukee jsou stejnou součástí úspěchu jako nářadí samotné. Veškeré nářadí Milwaukee a také příslušenství je vyráběno ve výrobních buňkách týmy pracovníků. Tato výrobní metoda pomáhá Milwaukee soustředit se na potřeby zákazníka, umožňuje rychle reagovat na potřeby trhu, zlepšuje produktivitu práce a zvyšuje kvalitu výroků.

File:Milwaukee Logo.svg - Wikimedia Commons