Vyhrajte momentový klíč Jonnesway

Vyhrajte momentový klíč Jonnesway

MojeDílna.cz přichází s další soutěží! Tentokrát dáváme do hry všestranný "momenťák" Jonnesway.

Co musíte pro jeho výhru udělat? Stačí jen:

  1. Tipnout si pod facebookovým příspěvkem v komentáři hmotnost soutěžního klíče Jonnesway T27200N včetně balení
  2. Být fanouškem stránky MojeDílna.cz

Tipovat můžete od pondělí 14. září do pondělí 21. září do 14:00.

23. září zveřejníme na Facebooku, kdo měl nejlepší odhad a komu cenu pošleme. 
Pokud bude více stejných vítězných odpovědí, výherce spravedlivě vylosujeme.

O značce Jonnesway

Tchajwanská společnost Jonnesway s téměř 40letou tradicí dodává ruční, pneumatické a autoservisní nářadí do 108 zemí po celém světě. MojeDílna.cz je exkluzivním dovozcem pro tuto značku pro ČR a SK.

Fanouškům motorsportu může být firma povědomá díky četnému partnerství s několika závodními stájemi v závodech Nascar, Toyota Racing nebo Lamborghini Super Trofeo.

V Česku si Jonnesway získává čím dál větší popularitu pro svou prémiovou kvalitu za atraktivní cenu. V naší soutěži ji můžete získat zcela zdarma. Stačí vám k tomu dobrý odhad. 

< < Zobrazit všechno zboží JONNESWAY > >​

O soutěži

Facebook není organizátorem soutěže. Pořadatelem této soutěže je AMNproTrade s.r.o., Vodařská 126/17, 619 00 Brno, IČ: 08595798. Každý soutěžící se může zapojit pouze jednou. Jako organizátor soutěže si vyhrazujeme právo soutěž zkrátit, přerušit, zrušit nebo změnit její pravidla. V takovém případě zveřejníme příslušnou informaci na webu Akce. V případě zapojení se do soutěže automaticky souhlasíte se zveřejněním vašeho jména, příjmení a facebookového profilu. Vítěze budeme kontaktovat přes jeho facebookový profil. Soutěž trvá od 14. 9. do 21. 9. 2020.