AKTUÁLNĚ: E-shop funguje dál bez omezení, místo prodejny otevíráme výdejní okénko. Více info zde

SOUTĚŽ: tipněte si, kde máme v Brně billboardy

Tipněte si v komentáři na facebooku MojeDílna.cz, kde všude máme v říjnu v Brně billboardy, a vyhrajte kupón na nákup v hodnotě 500 Kč

5 bodů = vítězství

Máme celkem 5 billboardů v 5 různých čtvrtích. Za každou správně tipnutou čtvrť získáte jeden bod. Vyhrává soutěžící s největším počtem bodů. V případě rovnosti bodů výherce spravedlivě vylosujeme. V komentáři můžete samozřejmě napsat maximálně jen 5 brněnských čtvrtí. 

Ale to není všechno! 

Speciálně chceme odměnit ty z vás, co nám jeden z našich billboardů rovnou osobně vyfotí. Na začátku listopadu vylosujeme jednoho výherce, který za komentář s fotografii našeho billboardu vyhraje kupón na nákup v hodnotě 1 000 Kč. 

Tipovat a přidávat fotky v komentářích můžete do konce října, billboardy budou vylepené na našich rezervovaných plochách až do začátku listopadu. 

O soutěži

Facebook není organizátorem soutěže. Pořadatelem této soutěže je AMNproTrade s.r.o., Vodařská 126/17, 619 00 Brno, IČ: 08595798. Výherní kupón v hodnotě 500 Kč můžete uplatnit pouze při nákupu nad 1 000 Kč. Výherní kupón v hodnotě 1 000 Kč můžete uplatnit pouze při nákupu nad 2 000 Kč. Každý soutěžící se může zapojit pouze jednou. Jako organizátor soutěže si vyhrazujeme právo soutěž zkrátit, přerušit, zrušit nebo změnit její pravidla. V takovém případě zveřejníme příslušnou informaci na webu Akce. V případě zapojení se do soutěže automaticky souhlasíte se zveřejněním vašeho jména, příjmení, facebookového profilu a vyfocením pro marketingové účely při přebírání výhry. Pokud bude více správných tipů, výherce spravedlivě vylosujeme. Vítěze budeme kontaktovat přes jeho facebookový profil. Soutěž trvá od 14. 10. do 31. 10. 2020.