Novinka: Expresní doprava Messenger SAME DAY po Brně!

Chcete či potřebujete mít zboží u sebe do několika hodin od objednání, ale nemůžete se pro něj zastavit na prodejně? Nevadí! Právě pro tyto případy jsme v obchodě MojeDílna.cz zavedli zcela nový způsob dopravy Messenger SAME DAY. Díky němu můžete mít vaši objednávku ještě v den, kdy nám ji pošlete.

Nové expresní doručení je určeno pouze pro dopravu po Brně a stojí 179 Kč. Abychom vše bezpečně stihli, musí nám zákazník poslat objednávku do 11:00. Pozor, nutná je také podmínka, aby bylo zboží „skladem – ihned k dispozici“ a mohli jsme jej tak ihned připravit. Určitá omezení platí také pro objem a hmotnost zásilek. Váha balíku nesmí překročit 30 kilogramů a rozměry 100 x 50 x 50 cm. Na tento typ doručení se navíc nevztahují zvýhodněné způsoby dopravy, jaké platí kupříkladu pro nákupy nad určité hodnoty. Cena je zde jednotná. 

V případě, že si uvedený způsob dovozu pro vaše zboží objednáte, kurýr vám zásilku na vaši adresu přiveze ještě ten den, a to mezi 13:00 až 17:00. O přesném čase doručení budete samozřejmě v předstihu informováni, není tedy nutné být neustále ve střehu, kdy se doručovatel objeví.

Službu jsme zavedli na základě mnohých žádostí a dotazů brněnských zákazníků, kteří objednané zboží potřebují mít u sebe co nejrychleji, ale nemohou si jej z nějakého důvodu vyzvednout osobně na prodejně, například kvůli vlastní vytíženosti a nedostatku času. Pomoci může také při momentálním nouzovém stavu, kdy jsou všechny kamenné obchody až na naprosté výjimky zavřené. Věříme, že tímto způsobem se nám nákup v obchodě MojeDílna.cz podaří ještě více zpříjemnit a zkvalitnit.