Kamenná prodejna je opět otevřená!

Vážení zákazníci,

S radostí oznamujeme, že od pondělí 4. května je naše kamenná prodejna v Brně na adrese Vodařská 17 opět plně otevřená, a to ve standardní otevírací dobu od pondělí do pátku v časech 8:00 – 17:00. Bez jakéhokoliv omezení si tedy můžete vyzvednout svoje zásilky pomocí osobního odběru a také si prohlédnout a zakoupit náš vystavený sortiment speciálního autonářadí, pneuservisního vybavení a ručního nářadíKamenná prodejna MojeDílna.cz je od 4. května opět otevřená

Bezpečnost nakupujících i našich prodejců je zajištěna především štítem z plexiskla u pokladen, rovněž ve zvýšené míře dbáme na úklid a hygienu. Náš personál je navíc samozřejmě vybaven rouškami. Zároveň však prosíme zákazníky, aby dodržovali povinné rozestupy.

Opětovně jsme také spustili způsob dopravy DPD Pickup. Opět je tak možnost si svoji zásilku vyzvednout na výdejním místě z nabídky dopravce. Jen připomínáme, že tento způsob dopravy je určen pro zásilky do hmotnosti 20 kg a hodnoty 50 tisíc Kč.

Po týdnech omezeného provozu, kdy byla naše prodejna nejdříve zcela uzavřena a následně jsme zboží vydávali přes výdejní okénko, se tak provoz začíná vracet do normálních kolejí. Na tomto místě chceme poděkovat také vám, našim zákazníkům, že jste nám i v této složité době zachovali věrnost a nakupovali jste u nás. Také díky vám se nám situaci povedlo zvládnout velmi dobře.

Těšíme se na vás!

Váš tým MojeDílna.cz

Tlačítko pro vstup do eshopu MojeDílna.cz