Vážení zákazníci, 5.7. a 6.7. budeme mít ZAVŘENO. - více informací zde │ Omezení vychystávání balíků - více informací zde

Dílenský vozík s nářadím přesně podle vašich potřeb

Ne každému může vždy vyhovovat vozík s nářadím vybavený přímo od výrobce (které u nás najdete v kategorii Vybavené vozíky s nářadím). Takový předvybavený vozík může obsahovat nářadí, které nepotřebujeme, nebo naopak chybí speciální nářadí, které bychom raději upřednostnili na místo něj.

Řešení je jednoduché: vybavit si vozík s nářadím přesně podle vlastních potřeb:

Dílenský vozík s nářadím přesně podle vašich potřeb - ukázka vozíku a modulů

V tomto článku si představíme systém modulů s nářadím JONNESWAY, které lze využít k vybavení prázdných vozíků JONNESWAY a QUATROS.

Moduly s nářadím JONNESWAY

V kategorii Výplně s nářadím do vozíků najdete několik desítek různých modulů, které lze využít k vytvoření vozíku s nářadím přesně podle Vašich představ. Moduly obsahují širokou škálu nářadí – může jít o běžné gola sady (sada ráčen a hlavic), sady (očko)plochých klíčů, šroubováky, kleště, úděrové nářadí, speciální TORX, XZN a Imbus hlavice, až po speciální nářadí (např. sada na servis brzdpertlování brzdových trubek, elektrikářská souprava, sada se vzduchovým nářadím, s momentovýmí klíči a mnoho dalších). Vybere si skutečně každý.

JONNESWAY tyto moduly nabízí ve dvou hlavních variantách: plastové a pěnové. Obě varianty modulů lze vždy poskládat vedle sebe do maximálních rozměrů 57 × 38 cm, což je přesně rozměr zásuvek vozíků JONNESWAY a QUATROS. Jediné, co nejde a co je třeba mít na paměti je fakt, že v jedné zásuvce nejde zkombinovat zaráz plastové a pěnové moduly – velikostně se vedle sebe nevejdou, případně nevyplní celý prostor v šuplíku. Oba druhy modulů jsou nicméně vybaveny stejným nářadím JONNESWAY, které lze zakoupit i kusově (např. v případě ztráty jednotlivých hlavic, kleští, ráčen apod.). 

V samotném nářadí rozdíl není, pouze nejde kombinovat v jedné zásuvce plastové a pěnové moduly (resp. jde to, ale zásuvka by nebyla optimálně využitá). A jaké jsou jinak mezi plastovými a pěnovými moduly rozdíly? 

Plastové moduly Jonnesway

Plastové moduly jsou kazety s plastovými výlisky, ve kterých je nářadí uloženo podobně jako v klasických kufříkových gola sadách. Obecně jsou levnější a nářadí jde lehce vyjmout. Nevýhodou ale je, že při velmi prudkém otevření šuplíku se nářadí může vysypat a chrastí. Nejsou proto úplně vhodné např. do vozíků umístěných v servisních dodávkách.  

Jsou k dostání ve třech velikostech: polovina, čtvrtina a (zhruba) třetina šupíku. Polovični a čtvrtinové moduly lze skládat na výšku vedle sebe; třetinové moduly se zase vejdou dva nad sebe, a po straně lze přidat třetí čtvrtinový modul:

Najdete je u nás v sekci Plastové výplně. Pro snažší orientaci jsou označeny jako moduly A (½), B (¼) a C (⅔).

Zajímavostí těchto modulů je, že je lze k sobě připojit pomocí bočních plastových zámečků. Pokud je šuplík vyplněn např. jenom z části, tak v něm moduly necestují a jsou stále spojeny k sobě.

Pěnové moduly JONNESWAY

V pěnových modulech je nářadí uloženo, jak už název napovídá, v kazetách z pevné pěny. Nářadí v ních pevně drží, a každý kousek nářadí má svoje označené místo – vždy máte přehled, jestli nějaká hlavice nechybí, případně která přesně to je. Pěnové moduly jsou oproti plastovým o něco dražší, působí ale o poznání luxusnějším dojmem, nářadí v nich pevně drží za každých podmínek a nechrastí.

Pěnové moduly jsou rovněž k dostání ve třech velikostech. Jde o moduly dvoutřetinové, třetinové a celé. Rovněž jsou označeny jako velikost A (⅔), B (⅓) a C (celá zásuvka):

Celé moduly vyplní naráz celou zásuvku vozíku, ⅔ a ⅓ moduly lze potom libovolně kombinovat a skládat je svisle vedle sebe. Všechny moduly najdete potom v podkategorii Pěnové výplně.

Kam pokračovat?

  1. Vyberte si prázdný vozík JONNESWAY nebo QUATROS. Najdete je v kategorii Prázdné dílenské vozíky.
  2. Vyberte si moduly s nářadím v kategorii Výplně s nářadím do vozíků. Vpravo v menu můžete dále vybírat buď pouze plastové, nebo pěnové moduly. 

Předkonfigurované vozíky pro inspiraci

Pokud nechcete trávit čas konfigurováním vozíků, nebo se chcete nechat inspirovat, podívejte se na naše tři predpřipravené konfigurace:

 


 

Cenově dostupná kvalita JONNNESWAY

Nářadí nemusí být drahé, aby bylo kvalitní! Nástroje od firmy JONNESWAY jsou kvalitní a cenově dostupné nářadí vhodné i pro každodenní profesionální využití. Podívejte se také na celý profil značky JONNESWAY.

Naprostá většina nářadí a příslušenství (hlavice, redukce, klíče) z kazet se dá zakoupit také i jednotlivě, např. pro doplnění ztraceného nářadí.