Závěsná stěna, držák s 24 boxy, 800x165x400 mm, plast - ORDERLINE

Neohodnoceno
Značka: KISTENBERG

Závěsný organizér – stěna s 24 boxy na nářadí (velká úložná kapacita), rozměry 80x16,5x40 cm – KISTENBERG ORDERLINE KOR2-S411/3020

Ideální k uložení drobnějšího vybavení: vrtáků, malých kusů nářadí, různého spojovacího materiálu (šroubků, matic, podložek, hřebíků apod.), menších lahviček a dalších dílenských či autoservisních potřeb. Všechno je přitom snadno a rychle dosažitelné.

Hodí se do servisu, dílny, ale i garáže či domácnosti.

Snadná montáž: jednotlivé krabičky se na panel věší pomocí zacvakávacích háčků. Jejich uspořádání si můžete zvolit podle vlastní potřeby a v případě nutnosti je snadno přestavět (nic se nelepí apod.). Stěna se na zeď přišroubovává.

Upozornění: dodáváno nevybavené!

 

Souprava obsahuje:

- 2x závěsný plastový panel KBBS40-S411

- 8x plastový box KTR6-3020

- 6x plastový box KTR8-3020

- 10x plastový box KTR12-3020

 

Technické parametry:

- délka: 80 cm

- šířka: 16,5 cm

- výška: 40 cm

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (3 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Kód: KOR2-S411-3020
481 Kč 398 Kč bez DPH
Závěsná stěna, držák s 24 boxy, 800x165x400 mm, plast - ORDERLINE
Neohodnoceno
Značka: KISTENBERG

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Cílem značky Kistenborg je vytváření nových kvalit v sektoru DIY. Za každým výrobkem Kistenberg stojí skupina odborníků s mnohaletými zkušenostmi a znalostmi oboru. Naším hlavním cílem je uspokojit potřeby zákazníků, proto nabízíme široký sortiment výrobků určených ke skladování a převážení nářadí.

Užitečnost, spolehlivost, dlouhá životnost, praktičnost, soulad s požadavky, jedinečnost a design to vše jsou vlastnosti, které nejlépe charakterizují vysokou kvalitu zboží a služeb nabízených značkou Kistenberg. 

Co všechno musí splňovat výrobek v sektoru DIY, aby uspokojil požadavky uživatelů? Tuto a mnoho dalších otázek si klademe prakticky denně, abychom vytvořili ideální chemii mezi výrobkem a očekáváním uživatelů. Sortiment Kistenberg vzniká na základě inovačních, konstrukčních, technických, adaptačních a technologických řešení. Využíváme konstrukce, které zaručují maximální bezpečnost uživatele.

Naše výrobky lze přizpůsobit individuálním požadavkům zákazníka, ať už jde o velikost, barvu nebo další příslušenství.


Domů