Vybavte si dílnu jako profesionál

Uspořádaná a funkční dílna je snem každého kutila i profesionála. S naším vybavením si dílnu srovnáte do pucu a budete mít vše po ruce.

 

399174-4_dilensky-stul--ponk---9--zasuvek-a-skrinka--rozmery-170--60--84-cm---mars-4805

 

Závěsné stěny na nářadí: Už žádné poházené šuplery po zemi! Pověste si vercajk na zeď a hned budete vědět, kam pro co sáhnout. Máme stěny v různých velikostech a s mnoha háčky a držáky pro všechny vaše potřeby.

454947_zavesny-organizer-na-sroubky--69-dilu-msbrwk6903 (1)

 

 

Více z kategorie závěsné stěny a příslušenství...

 

Boxy, organizéry a závěsné skříňky: Všechny ty sikovky, šroubky a matičky se vám ztratí v prvním šuplíku? Ne s našimi boxy a organizéry! Uspořádejte si drobné nářadí a komponenty tak, abyste je měli hned po ruce. A pro větší věci máme závěsné skříňky, které vám pomohou udržet pořádek i v těch nejchaotičtějších dílnách.

 

401310-2_box-na-naradi-maxi---30xa--4xb--2xc-mars-6765

 

Více z kategorie boxy, organizéry a závěsné skříňky...

 

Nástěnné a stropní háky a držáky: Potřebujete pověsit kola, lyže nebo třeba motorovku? Žádný problém! Nově v našem sortimentu nabízíme širokou škálu nástěnných a stropních háků a držáků, které vám pomohou maximálně využít prostor vaší dílny.

 

468291_nastenny-stropni-drzak--policovy--hlinik--115x160x100-mm--max--30-kg-alfer

 

Více z kategorie nástěnné a stropní háky a držáky...

 

Pracovní stoly a ponky: Pohodlný a odolný pracovní stůl je nezbytnou součástí každé dílny. Nabízíme stoly v různých výškách a rozměrech, s úložnými prostory i bez nich. A pro ty nejnáročnější kutily máme robustní ponky, které vydrží i to nejtvrdší zacházení.

 

399174_dilensky-stul--ponk---9--zasuvek-a-skrinka--rozmery-170--60--84-cm---mars-4805 (1)

Více z kategorie pracovní stoly a ponky...

 

Kufříkové organizéry a krabičky: Potřebujete si vzít vercajk na cestu? Žádný problém! Nabízíme kufříkové organizéry a krabičky v různých velikostech, do kterých si uschováte vše potřebné.

 

459548-1_organizer-s-prepazkami-284-x-195-x-60-mm-kistenberg

 

Více z kategorie kufříkové organizéry a krabičky...

 

Ať už jste profesionální mechanik nebo víkendový kutil, u nás najdete vše, co potřebujete k vybavení vaší dílny. Navštivte náš web nebo se zastavte v naší prodejně a nechte si poradit od našich ochotných prodejců. Společně s vámi vytvoříme dílnu snů!

 

Kontaktujte nás. Nebojte se nás zeptat na cokoliv, co vás ohledně vybavení dílny zajímá. Rádi vám poradíme a pomůžeme vám vybrat to nejlepší pro vaše potřeby.

 

Vše potřebné pro vaši dílnu naleznete na našem e-shopu www.mojedilna.cz.