Velký výprodej: slevy na tisíce produktů po celém e-shopu

Trychtýř na plnění chladicího systému, průhledný s adaptéry - ASTA

Neohodnoceno
Značka: ASTA

Nálevka – trychtýř pro nalévání chladicí kapaliny do systému, průhledná nádoba s vnitřním ventilem, víčkem a zahnutou trubkou, se sadou adaptérů – ASTA A-W919KA

Speciální pomůcka pro doplňování kapaliny do systému chlazení auta. Zabraňuje rozlití tekutiny do okolí a případné škody (např. při nalití do elektroinstalace), navíc eliminuje riziko zavzdušnění.

Uvnitř nádobky je ručně ovládaná západka, pomocí které lze regulovat množství napouštěné kapaliny. Vrch je krytý víčkem zamezujícím kontaminaci obsahu nečistotami.

V sadě je dodáváno několik připojovacích adaptérů pro chladič či expanzní nádobku – univerzálně použitelné pro většinu vozidel známých z našich cest.

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (2 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Kód: A-W919KA
1 080 Kč –10 % 972 Kč 803 Kč bez DPH
Trychtýř na plnění chladicího systému, průhledný s adaptéry - ASTA
Neohodnoceno
Značka: ASTA
Trychtýř na plnění chladicího systému, průhledný s adaptéry - ASTA
1 080 Kč –10 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Se značkou ASTA je na trhu k dostání především široký sortiment autoservisního vybavení. Jedná se například o aretační přípravky na rozvody motorů, plničky a odsávačky převodového oleje, přípravky na brzdy, nápravy a mnohé další. Sortiment doplňuje ruční i pneumatické nářadí, ochranné pomůcky a další dílenské a servisní vybavení.

Velkoobchod ASTA

Přípravky a nářadí se značkou ASTA distribuujeme také velkoobchodně, neváhejte nás kontaktovat na email  nebo také telefonicky na číslo +420 530 514 850.

#ShowMore#

Taiwanská společnost ASTA Tools je jednou z nejrychleji rostoucích značek v sektoru autoservisního průmyslu. Jejím cílem je nabízet promyšlené a praktické produkty, které automechanikům a opravářům práci co nejvíce ulehčí a zrychlí. Důraz je přitom kladen na skutečně vysokou kvalitu, která je plně srovnatelná s nejznámějšími a léty osvědčenými značkami, jako jsou TONA EXPERT, BGS technic nebo JONNESWAY. Mimořádně pádným argumentem pro pořízení produktů se značkou ASTA je i přijatelná cena, která bývá v porovnání s konkurencí viditelně nižší. Nejen díky tomu popularita výrobků této značky neustále a velmi rychle roste.

Sortiment navíc neustále rozšiřujeme o novinky, abychom mohli zákazníkům nabídnout skutečně komplexní portfolio.

Asta Quality Tools | Single Partner | JDA Customs

Podobné produkty

Trychtýř na plnění chladicího systému motoru, průhledný s adaptéry - BGS 70000
702 Kč bez DPH
850 Kč
1 062 Kč (–19 %)

Plnicí nádoba - trychtýř na nalévání chladicí kapaliny do systému, objem 1.6 litru, s adaptéry pro expanzní nádobky a chaldiče - BGS technic 70000 Konstruováno speciálně...

Kód: 70000