Ve čtvrtek 28.9. máme »» ZAVŘENO «« / Doprava ZDARMA!

Trychtýř na plnění chladicího systému, průhledný s adaptéry - ASTA

Neohodnoceno
Značka: ASTA

Nálevka – trychtýř pro nalévání chladicí kapaliny do systému, průhledná nádoba s vnitřním ventilem, víčkem a zahnutou trubkou, se sadou adaptérů – ASTA A-W919KA

Speciální pomůcka pro doplňování kapaliny do systému chlazení auta. Zabraňuje rozlití tekutiny do okolí a případné škody (např. při nalití do elektroinstalace), navíc eliminuje riziko zavzdušnění.

Uvnitř nádobky je ručně ovládaná západka, pomocí které lze regulovat množství napouštěné kapaliny. Vrch je krytý víčkem zamezujícím kontaminaci obsahu nečistotami.

V sadě je dodáváno několik připojovacích adaptérů pro chladič či expanzní nádobku – univerzálně použitelné pro většinu vozidel známých z našich cest.

Dostupnost Do 2 týdnů
Můžeme doručit do:
17.10.2023
Kód: A-W919KA
1 045 Kč –5 % 992 Kč 820 Kč bez DPH
Trychtýř na plnění chladicího systému, průhledný s adaptéry - ASTA
Neohodnoceno
Značka: ASTA
Trychtýř na plnění chladicího systému, průhledný s adaptéry - ASTA
1 045 Kč –5 %

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální trychtýře na olej a další kapaliny
Hmotnost: 0.55 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Se značkou ASTA je na trhu k dostání především široký sortiment autoservisního vybavení. Jedná se například o aretační přípravky na rozvody motorů, plničky a odsávačky převodového oleje, přípravky na brzdy, nápravy a mnohé další. Sortiment doplňuje ruční i pneumatické nářadí, ochranné pomůcky a další dílenské a servisní vybavení.

Taiwanská společnost ASTA Tools je jednou z nejrychleji rostoucích značek v sektoru autoservisního průmyslu. Jejím cílem je nabízet promyšlené a praktické produkty, které automechanikům a opravářům práci co nejvíce ulehčí a zrychlí. Důraz je přitom kladen na skutečně vysokou kvalitu, která je plně srovnatelná s nejznámějšími a léty osvědčenými značkami, jako jsou TONA EXPERT, BGS technic nebo JONNESWAY. Mimořádně pádným argumentem pro pořízení produktů se značkou ASTA je i přijatelná cena, která bývá v porovnání s konkurencí viditelně nižší. Nejen díky tomu popularita výrobků této značky neustále a velmi rychle roste.

Velkoobchod ASTA

Přípravky a nářadí se značkou ASTA distribuujeme také velkoobchodně. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle (+420) 775 400 912 nebo na emailu tom.kyselka@gmail.com.

Sortiment navíc neustále rozšiřujeme o novinky, abychom mohli zákazníkům nabídnout skutečně komplexní portfolio.

Asta Quality Tools | Single Partner | JDA Customs