Trojúhelníková bruska DSE 280 Intec - METABO 600317500

Výrobce Metabo

Kód produktu 600317500


Dostupnost Vyprodáno
Zaslat dotaz


Cena bez DPH 2 004,10 Kč

Cena s DPH 2 425 Kč


+ -

Zařazeno v kategoriích:
Leštění Brusky
Brusky Ostatní brusky

Popis výrobku


Elektrická trojúhelníková bruska METABO DSE 280 Intec
Výkonná a kvalitní bruska s trojúhelníkovou pracovní deskou pro profesionála i hobby uživatele – domácího kutila. Nástroj určen především pro efektivní broušení hran, rohů a dalších míst, kam se brusky s kruhovými či pravoúhlými deskami nedostanou.
Optimální využití okrajů papíru zajišťuje patentovaná, rotující základní deska. Speciální elektronika Vario přizpůsobuje nastavení brusky podle použitých materiálů, brusný papír se uchycuje pomocí suchého zipu. Díky tomu je jeho výměna snadná a rychlá.
Snadné ovládání: regulace ovládacím kolečkem pro předvolbu frekvence, štíhlý a ergonomický design pro pevné a pohodlné uchopení.
Čistotu pracovního prostředí umožňuje prachová kazeta s filtrem pro práci bez připojení vysavače. Existuje také možnost připojení externího odsávání prachu.
Kvalitní provedení: prachotěsné kuličkové ložisko; robustní pouzdro a základová deska jsou vyrobeny z tlakově litého hliníku.

Součástí dodávky jsou kromě brusky: lamelová základní deska, šestihranný klíč, praktický plastový kufr pro pohodlný přenos i skladování.

Technická data:
Příkon: 280 W.
Rozkmit: 1.8 mm.
Počet brusných kmitů: 14000 - 22000 k. / min.
Volnoběžné otáčky: 18000 ot. / min.
Rozměr brusného papíru přes roh: 93 mm.
Hmotnost: 1.3 kg.