Struna do sekačky, 2,0 mm x 15 m, hvězdicový profil - EXTOL CRAFT EX70913

Neohodnoceno
Značka: Extol

Struna (vlasec) do sekačky, délka 1500 cm, profil tvaru hvězdy, nylonová – EXTOL CRAFT EX70913

Určeno pro strunové sekačky (vyžínače) a křovinořezy. Hvězdicovitý profil vyniká dobrou sečnou silou na trávu a podobné rostliny.

 

Technické parametry:

- tloušťka: 2,0 mm

- délka: 15 m

- tvar profilu: hvězdice

- materiál: nylon

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: EX70913
55 Kč 45 Kč bez DPH
Struna do sekačky, 2,0 mm x 15 m, hvězdicový profil - EXTOL CRAFT EX70913
Neohodnoceno
Značka: Extol

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Extol nabízí kvalitní nářadí v nepřeberném množství, které si na trhu můžete vybrat. U nás najdete neobyčejně široký sortiment nejrůznějšího vybavení a nářadí Extol, které Vám Vaši práci usnadní. Nabízíme Vám vše od profesionálního nářadí, které hravě zvládne i tu nejnáročnější každodenní práci až po nářadí, které využijete jen v hobby dílně. Kvalita, bezpečnost a výkon jsou hlavními prioritami produktů Extol.

Nářadí Extol se dělí na tři různé řady a to Extol Industrial, Extol Premium a Extol Craft. Liší se od sebe zpracováním a jistě také cenou. Dle tohoto rozdělení pak snadněji poznáte zda se jedná o profesionální řadu či hobby. Všechny komponenty značky Extol jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, aby vydrželi i tu nejnáročnější práci. Jedná se tedy o kvalitní a zároveň cenově dostupné zboží pro každého. V sortimentu najdete spousty stavebního náčiní, ale především nářadí elektrické.


EXTOL - elektrické, ruční a pneumatické nářadí pro každého