Startovací kabely PROFI 1200 A, průměr 35 mm, délka 3 m

Neohodnoceno
Značka: AHtool

Kabely na startování aut „startkabely“, délka 300 cm, max. proud 1200 A.

Použití pro nouzové nastartování osobních i nákladních automobilů z jiného akumulátoru.

Dále je možné kabely použít k provizornímu propojení startovacích i trakčních akumulátorů při nabíjení nebo zátěži.

 

Technické parametry:

- délka kabelu: 3 m

- průměr kabelu: 35 mm

- max. proud do 5 s.: 1200 A

- max. proud do 20 s.: 600 A

- činný odpor: 0,533 Ohm/km

Dostupnost Do týdne
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Kód: 324320504
4 246 Kč –8 % 3 906 Kč 3 228 Kč bez DPH
Startovací kabely PROFI 1200 A, průměr 35 mm, délka 3 m
Neohodnoceno
Značka: AHtool
Startovací kabely PROFI 1200 A, průměr 35 mm, délka 3 m
4 246 Kč –8 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka AH Tools, vyráběná firmou AH Profi, je uznávaným jménem v oblasti autoservisního a pneuservisního nářadí a vybavení dílen. Firma se specializuje na výrobu vysoce kvalitního nářadí a zařízení, které usnadňují a zvyšují efektivitu práce autoservisů a pneuservisů.

AH Profi je renomovaný výrobce s dlouholetou zkušeností. Jejich produkty jsou známé pro svou spolehlivost, odolnost a inovativní design. Zaměřují se na poskytování široké škály nástrojů a vybavení, které pokrývají potřeby automobilových dílen a servisních center.

V jejich sortimentu najdete autoservisní nářadí, jako jsou kompletní sady klíčů, kleště, odsávačky oleje, nářadí pro výměnu brzdových destiček a další specializované nástroje pro opravy a údržbu vozidel. Co se týče pneuservisního nářadí, AH Tools nabízí vyvážecí váhy, montážní a demontážní stroje na pneumatiky, vyvažovací kleště a další vybavení pro profesionální servis pneumatik. Pro vybavení dílny nabízí firma AH Profi širokou škálu zařízení a nástrojů, jako jsou hydraulické lisovací stroje, zdvihací plošiny a stojany na vozidla, svářečky, regály a skříně pro ukládání nářadí a další praktické vybavení.

Díky vysoké kvalitě výrobků AH Tools si firma získala důvěru zákazníků po celém světě. Jejich produkty jsou oblíbené mezi profesionálními mechaniky, techniky a servisními techniky, kteří ocení spolehlivost a výkonnost těchto nástrojů a zařízení při práci v dílně.