Stahovák pro montáž a demontáž kulových čepů řízení Mercedes-benz, mechanický - SATRA

Neohodnoceno
Značka: SATRA

Stahovák na spodní kulové čepy řízení, mechanicky ovládaný, pro vozidla Mercedes-Benz, sada v plastovém kufříku – SATRA S-5JPP

Určeno pro snadnou montáž (nalisování) a demontáž (vylisování) kulových čepů (tzv. kuláků) přímo na nápravách bez nutnosti demontáže ramena.

Mechanicky poháněno šroubem.

 

Pro vozidla značky Mercedes-Benz:

- W220 – třída S (1998–2005)

- W211 – třída E (2002–2009)

- R230 – SL (od roku 2001)

 

Sada obsahuje:

- tělo stahováku (tzv. C-segment) a šroubovici

- 2x montážní objímka

- 2x demontážní objímka

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (5 ks)
Můžeme doručit do:
22.4.2024
Kód: S-5JPP
1 393 Kč –15 % 1 184 Kč 979 Kč bez DPH
Stahovák pro montáž a demontáž kulových čepů řízení Mercedes-benz, mechanický - SATRA
Neohodnoceno
Značka: SATRA
Stahovák pro montáž a demontáž kulových čepů řízení Mercedes-benz, mechanický - SATRA
1 393 Kč –15 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou SATRA jsou na trh dodávány především speciální přípravky a vybavení pro autoservisy. Aretační přípravky na rozvody, speciální nářadí na opravu motorů, stahováky a další nářadí a nástroje, to vše lze dostat s touto značkou. Nabídku doplňují ochranné pomůcky, potřebné při servisní a dílenské práci.

SATRA, patřící pod stejnou skupinu jako ASTA, se profiluje jako výrobce zásobující všechny automechaniky a řemeslníky, kteří kladou důraz především na co nejatraktivnější cenu. Ta bývá proti konkurenci nižší. Neznamená to však, že by byl tento faktor na úkor kvality a výrobky byly určeny pouze pro občasné domácí hobby použití – naopak snesou i profesionální nasazení v servisech a dílnách. Nižší ceny je dosahováno například jinými výrobními postupy, nebo použitím jiných materiálů. I díky dobré kvalitě jsou výrobky této značky čím dál populárnější.

Velkoobchod SATRA

Produkty se značkou SATRA distribuujeme také velkoobchodně. Chcete-li znát více podrobností, kontaktujte nás, prosíme, na telefonním čísle (+420) 775 400 912 nebo emailu tom.kyselka@gmail.com.

» Prohlédněte si náš neustále se rozšiřující sortiment zboží SATRA! «

SADA NA VYDĚLÁVÁNÍ BRZDOVÉHO POTRUBÍ UŘEZÁVAČ za 434 Kč od Nowy Sącz,  Brzesko, Zakopane, Grybów, Gorlice - Allegro - (13204318461)