Solvina PROFI mýdlo 450 g, univerzální

Neohodnoceno
Značka: Solvina

Tekuté mýdlo na silně znečištěné ruce, praní prádla s mytí nenasákavých povrchů, láhev 0.45 kg – Solvina PROFI mýdlo

Univerzální a silné mýdlo na odstraňování velmi odolných nečistot z rukou, oblečení a povrchů. Ideální pro autoservisy, průmysl, zemědělství a další místa.

 

Způsob použití:

- mytí rukou: myjte se jako mýdlem a uvolněnou špínu opláchněte proudem vody. Po mytí použijte vhodný regenerační krém.

- praní:

1) Nadávkujte na skvrnu, nechejte působit a vložte do pračky, perte běžným způsobem

2) Na vložené prádlo do pračky nadávkujte 100-150 ml prostředku + dávkujte 1/2 množství pracího prášku (obsah mýdlové složky zajistí dokonalé vyprání špinavého prádla).

Dostupnost 2-3 dny
Můžeme doručit do:
30.4.2024
Kód: 114.07
103 Kč 85 Kč bez DPH
Solvina PROFI mýdlo 450 g, univerzální
Neohodnoceno
Značka: Solvina

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naše ryze česká rodinná společnost Zenit, spol, s r. o. Vám již 30. rokem pomáhá s úklidem. Ve svém vlastním závodě v Čáslavi vyrábíme prostředky bytové chemie, kosmetické přípravky a čističe pro profesionální úklid. Mezi nejznámější značky patří Real, Solvina, Real green, Hit, Lena, Laguna, Riva, Alba efekt, Real profi. 

V naší vývojové laboratoři vyvíjíme podle nejnovějších vědeckých poznatků prostředky, které splňují potřeby a očekávání zákazníků a vyhovují všem legislativním předpisům. Jsme schopni rychle reagovat na změny požadavků na vzhled a funkčnost při zachování vysoké kvality a přijatelné ceny, která je dnes neméně důležitá.

Od roku 2003 máme systém řízení kvality certifikovaný dle normy ISO 9001, který je každoročně prověřován společností Bureau Veritas pomocí externích kontrolních auditů. V analytické a mikrobiologické laboratoři prověřujeme kvalitu výrobků v každé fázi výrobního procesu.

Solvina