Ve čtvrtek 28.9. máme »» ZAVŘENO ««

Sada bitů a hlavic, různé profily, s ráčnou 24 dílů

Neohodnoceno
Značka: MDtools

Nástrčné hlavice a bity různých profilů, s přepínací ráčnou, sada 24 dílů v plastové kazetě – VERTO 66H624

Prakticky poskládaná souprava ideální pro drobnější montážní práce. Ráčna umožňuje rychlé zašroubování nebo vyšroubování dílů.

Bity jednotlivých profilů jsou od sebe barevně odlišené, takže jsou snadno k rozpoznání.

 

Sada obsahuje:

- 1x ráčna s přepínáním směru vlevo/vpravo pomocí páčky

- 6x nástrčná hlavice 6hranná: 6 – 7 – 8 – 10 – 11 – 13 mm

- 2x bit plochý: 4 – 6 mm (tmavě oranžová)

- 2x bit křížový Philips (tzv. jednoduchý kříž): PH1 – PH2 (červená)

- 2x bit křížový POZIDRIV (tzv. dvojitý kříž): PZ1 – PZ2 (modrá)

- 4x bit Imbus (6hran): H3 – H4 – H5 – H6 (světle oranžová)

- 5x bit TORX (hvězda): T10 – T15 – T20 – T25 – T30 (žlutá)

- 1x adaptér

- 1x držák na bity

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Kód: 66H624
564 Kč 466 Kč bez DPH
Sada bitů a hlavic, různé profily, s ráčnou 24 dílů
Neohodnoceno
Značka: MDtools

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady bitů
Hmotnost: 2.12 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou MDtools je v našem obchodě k dostání nebývale široký sortiment autoservisního, pneuservisního a dílenského nářadí, vybavení a přípravků. Značka patří našemu obchodu MojeDílna.cz a její uvedení u zboží může mít několik důvodů.

V první řadě se jedná o produkty, jejichž výrobce je sice známá společnost, ale v nabídce máme třeba jen jeden nebo dva výrobky a není proto žádoucí vkládat do našeho seznamu výrobců další značku. Důvodem je větší pohodlí zákazníků. V případě vyhledávání zboží dle konkrétní značku přes "Parametry" by byl totiž tento seznam přehlcen a hledání zbytečně zdlouhavé. I když tedy výrobcem může být známá a renomovaná firma, a často tomu tak skutečně bývá, přímé označení by zkrátka přineslo více potíží, než užitku.

Stejně tak se může jednat o nepříliš známou značku, podle které by vyhledávání bylo beztak složité a fungovalo by ztěžka, nebo dokonce vůbec. V některých případech jsou to dokonce výrobky bez zavedené obchodní značky, a její vyplnění do kolonky výrobce by nepřineslo žádnou důležitou informaci. Jsou to například případy speciálních přípravků vyráběných samostatnými živnostníky v omezených sériích. I když jsou tyto produkty takzvaně bezejmenné, v žádném případě to neznamená, že by byly nekvalitní. Častokrát je tomu dokonce naopak. Jediné, co jim zkrátka chybí, je jméno.

Až dosud jsme měli u všech takto smíšených produktů označení výrobce jako „Ostatní“. Náš obchod se ale snažíme neustále vylepšovat a zpřehledňovat, a proto jsme změnili výrobce na naši značku MDtools. Označení se sice změnilo, zbytek ale zůstává. I nadále se samozřejmě těchto věcí týká záruka 24 měsíců, jako u kteréhokoliv jiného zboží. V případě zájmu samozřejmě o těchto produktech velmi rádi poskytneme detailní informace, včetně jména výrobce. Nic totiž netajíme.

 

Podobné produkty

Sada bitů a nástavců 1/4", TORX a XZN, různé profily, s ráčnou 24 dílů - SATRA
Novinka
436 Kč

Univerzální sada bitů a nástavců 1/4", TORX a XZN, různé profily, 24 dílů – SATRA S-BS24S. Praktická sada nejpoužívanějších bitů (ploché, křížové, imbus, torx) 1/4" a...

Kód: S-BS24S