Reflektor LED SMD 30 W, 2100 lm, na stojanu. venkovní IP44

Neohodnoceno
Značka: MDtools

Reflektor (lampa) s LED SMD technologií, výkon 30 W, svítivost 2100 lm, na výškově stavitelném stojanu (stativu), pro venkovní použití, oranžová barva.

Venkovní osvětlení na trojnohém stojanu s možností výškového nastavení. Plně nahrazuje klasické halogenové typy, které mají často až 10x vyšší spotřebu a pomalý náběh (musí se tzv. rozehřát) – reflektor svítí okamžitě naplno.

O úsporný chod se starají vysoce účinné a moderní čipy typu SMD (Surface-Mounted Device), které přitom zajišťují velmi dobrou svítivost.

Díky vysokému krytí IP44 najde lampa uplatnění i venku při osvětlování staveb, dílen nebo budov, venkovních opravách aut, vhodné ale i pro použití v interiérech (servisy, dílny, průmysl apod.).

Dodáváno v reflexní oranžové barvě.

 

Technické parametry:

- výkon: 30 W

- světelný tok: 2100 lm

- teplota chromatičnosti: 4000 K

- stupeň krytí: IP44 – ochrana před vniknutím předmětů s průměrem nad 1 mm (před nástrojem, drátem nad 1 mm), odolné vůči stříkající vodě ze všech směrů v množství 10 l/min. po dobu 5 minut

Dostupnost Do týdne
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Kód: RMLED-30W/STJ/ORA
1 745 Kč –5 % 1 657 Kč 1 369 Kč bez DPH
Reflektor LED SMD 30 W, 2100 lm, na stojanu. venkovní IP44
Neohodnoceno
Značka: MDtools
Reflektor LED SMD 30 W, 2100 lm, na stojanu. venkovní IP44
1 745 Kč –5 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou MDtools je v našem obchodě k dostání nebývale široký sortiment autoservisního, pneuservisního a dílenského nářadí, vybavení a přípravků. Značka patří našemu obchodu MojeDílna.cz a její uvedení u zboží může mít několik důvodů.

V první řadě se jedná o produkty, jejichž výrobce je sice známá společnost, ale v nabídce máme třeba jen jeden nebo dva výrobky a není proto žádoucí vkládat do našeho seznamu výrobců další značku. Důvodem je větší pohodlí zákazníků. V případě vyhledávání zboží dle konkrétní značku přes "Parametry" by byl totiž tento seznam přehlcen a hledání zbytečně zdlouhavé. I když tedy výrobcem může být známá a renomovaná firma, a často tomu tak skutečně bývá, přímé označení by zkrátka přineslo více potíží, než užitku.

Stejně tak se může jednat o nepříliš známou značku, podle které by vyhledávání bylo beztak složité a fungovalo by ztěžka, nebo dokonce vůbec. V některých případech jsou to dokonce výrobky bez zavedené obchodní značky, a její vyplnění do kolonky výrobce by nepřineslo žádnou důležitou informaci. Jsou to například případy speciálních přípravků vyráběných samostatnými živnostníky v omezených sériích. I když jsou tyto produkty takzvaně bezejmenné, v žádném případě to neznamená, že by byly nekvalitní. Častokrát je tomu dokonce naopak. Jediné, co jim zkrátka chybí, je jméno.

Až dosud jsme měli u všech takto smíšených produktů označení výrobce jako „Ostatní“. Náš obchod se ale snažíme neustále vylepšovat a zpřehledňovat, a proto jsme změnili výrobce na naši značku MDtools. Označení se sice změnilo, zbytek ale zůstává. I nadále se samozřejmě těchto věcí týká záruka 24 měsíců, jako u kteréhokoliv jiného zboží. V případě zájmu samozřejmě o těchto produktech velmi rádi poskytneme detailní informace, včetně jména výrobce. Nic totiž netajíme.