Pytle / potahy na sedadlo 500ks

Neohodnoceno
Značka: HORN-BAUER

Vhodné pro všechny typy autosedaček, kryje i opěrku hlavy. Rozměr: 790x1300 mm

Balení 500ks

Dostupnost Není skladem
Kód: 10006132
1 770 Kč 1 463 Kč bez DPH
Pytle / potahy na sedadlo 500ks
Neohodnoceno
Značka: HORN-BAUER

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Horn & Bauer je předním specialistou na výrobu a konečnou úpravu plastových fólií pro funkční ochranu a obalová řešení. A to již od roku 1924. Jsme středně velká, mezinárodně působící skupina společností a zaměstnáváme přibližně 400 lidí. Jako tradičnímu rodinnému podniku nám velmi záleží na kvalitě, ochraně životního prostředí a bezpečnosti našich zákazníků a zaměstnanců.

Jako mezinárodně působící partner s přidanou hodnotou usilujeme o vedoucí postavení na trhu ve specifických oblastech podnikání v oblasti fóliových a udržitelných ochranných a obalových systémů. Prostřednictvím efektivních procesů a vysoké úrovně inovací zajišťujeme naši růstovou sílu, přísnou orientaci na zákazníka a konkurenceschopnost. Působíme na trzích s vysokým potenciálem a nabízíme ziskové produkty a služby. Tímto způsobem přispíváme k podnikatelskému úspěchu našich zákazníků.

Vývoj obalových řešení z vysoce rafinovaných a flexibilních kompozitních fólií - s vášní, znalostmi a zkušenostmi. To je pro nás pobídkou i závazkem. Nové, moderní technologie i naše tradiční hodnoty nám pomáhají neustále rozvíjet sebe i naše výrobky. Rodinný koncept je pevně zakotven v tradici naší společnosti. Vzájemná důvěra mezi námi, našimi zaměstnanci, zákazníky a obchodními partnery je základem našeho modelu úspěchu.


Horn & Bauer Unternehmensgruppe