V sobotu 7.10. máme ZAVŘENO. Více informací zde

Přístroj pro náhradní napájení elektrické sítě vozidla NSV 03

Neohodnoceno
Značka: Leitenberger

Praktický přístroj pro náhradní / nouzové napájení elektrické sítě vozidla Leitenberger NSV 03 vysoké kvality (vyrobeno v Německu) se připojuje na vozidlo s elektroinstalací 12 V kabelem dl. 1 m přes zapalovač cigaret a napájí se kabelem s bateriovými svorkami dl. 4 m z externí baterie 12 V.

Příliš vysoký odběr proudu signalizuje přístroj akusticky i opticky. Přístroj je chráněn proti zkratu i přepólování.

Max. výstupní proud činí 2 A.

Obj. č. 041208

Dostupnost Vyprodáno
Kód: NSV03
5 564 Kč –5 % 5 285 Kč 4 368 Kč bez DPH
Přístroj pro náhradní napájení elektrické sítě vozidla NSV 03
Neohodnoceno
Značka: Leitenberger
Přístroj pro náhradní napájení elektrické sítě vozidla NSV 03
5 564 Kč –5 %

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní elektronářadí a přípravky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Speciální nástroje společnosti Leitenberger se používají po celém světě k provádění, usnadnění a optimalizaci měření, analýz a oprav na vozidlech nebo motorech. Každý výrobek je vyvíjen s ohledem na nejvyšší standardy funkčnosti, dlouhé životnosti, ergonomie a bezpečnosti. Firemní skupina Leitenberger, která byla založena před 50 lety jako malý rodinný podnik, je dnes celosvětově aktivní společností s továrnami v Německu a Řecku.

Při realizaci našich firemních cílů vedeme neustálý dialog s našimi zaměstnanci a manažery, kteří jsou vysoce orientovaní na zákazníka, motivovaní, kvalifikovaní a zodpovědní. Ve všem, co děláme, vycházíme z našich firemních zásad.

Zákazníci jsou ústředním bodem našeho mezinárodního obchodu. Podle jejich spokojenosti a úspěchů měříme naši výkonnost. Hnacím motorem je pro nás nadšení pro inovativní technologie, upřímné vzájemné vztahy a vzájemný respekt. Nabízíme řešení na míru pro jedinečné projekty s dovedností a vynikajícími postupy. Pro další rozvoj naší společnosti a zajištění jejího dlouhodobého úspěchu jednáme s ohledem na budoucnost a zisk. Snaha o kvalitu je hnacím motorem každého zaměstnance společnosti Leitenberger. Proto děláme věci od začátku správně. Náš úspěch je založen na angažovaných zaměstnancích a vynikajících projektových týmech s vysokou mírou odpovědnosti.

Spezialwerkzeuge für Fahrzeuge und Motoren

Podobné produkty

Zařízení pro zálohování napájení vozidla při výměně akumulátoru - Kunzer
1 588 Kč

Adaptér pro zachování napájení vozidla při výměně autobaterie, napojení přes konektor OBD II, napájení 12 V – Kunzer OBD-L Memory Saver Detector Přístroj slouží...

Kód: 10937905