Přípravek na rozpojení výfukového potrubí, průměr 30-60 mm

Neohodnoceno
Značka: AHtool

Rozpojovací přípravek – stahovák na výfuky, průměr trubky 3-6 cm, rozsah 11,7 cm.

Speciální nástroj určený k rozdělování obtížně rozpojitelného (zarezlého, zatuhlého apod.) výfukového potrubí při jeho demontáži. Pro použití s klíčem 17 mm nebo ráčnou 3/8“.

 

Technické parametry:

- průměr trubky: 30-60 mm

- rozsah: 117 mm

- ovládání: klíč 17 mm/ráčna 3/8“

Dostupnost Není skladem
Možnosti doručení
Kód: B9122
2 118 Kč 1 750 Kč bez DPH
Přípravek na rozpojení výfukového potrubí, průměr 30-60 mm
Neohodnoceno
Značka: AHtool

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka AH Tools, vyráběná firmou AH Profi, je uznávaným jménem v oblasti autoservisního a pneuservisního nářadí a vybavení dílen. Firma se specializuje na výrobu vysoce kvalitního nářadí a zařízení, které usnadňují a zvyšují efektivitu práce autoservisů a pneuservisů.

AH Profi je renomovaný výrobce s dlouholetou zkušeností. Jejich produkty jsou známé pro svou spolehlivost, odolnost a inovativní design. Zaměřují se na poskytování široké škály nástrojů a vybavení, které pokrývají potřeby automobilových dílen a servisních center.

V jejich sortimentu najdete autoservisní nářadí, jako jsou kompletní sady klíčů, kleště, odsávačky oleje, nářadí pro výměnu brzdových destiček a další specializované nástroje pro opravy a údržbu vozidel. Co se týče pneuservisního nářadí, AH Tools nabízí vyvážecí váhy, montážní a demontážní stroje na pneumatiky, vyvažovací kleště a další vybavení pro profesionální servis pneumatik. Pro vybavení dílny nabízí firma AH Profi širokou škálu zařízení a nástrojů, jako jsou hydraulické lisovací stroje, zdvihací plošiny a stojany na vozidla, svářečky, regály a skříně pro ukládání nářadí a další praktické vybavení.

Díky vysoké kvalitě výrobků AH Tools si firma získala důvěru zákazníků po celém světě. Jejich produkty jsou oblíbené mezi profesionálními mechaniky, techniky a servisními techniky, kteří ocení spolehlivost a výkonnost těchto nástrojů a zařízení při práci v dílně.

 

Podobné produkty

Přípravek na rozpojení výfukového potrubí, průměr 35-70 mm - Condor
C
1 911 Kč bez DPH
2 312 Kč

Oddělovací přípravek na výfuky Condor 4567 Určeno na snadné rozpojení zarezlého, zatuhlého či jinak obtížně oddělitelného výfukového potrubí. Robustní konstrukce umožňuje...

Kód: 100-07158
Přípravek na rozpojování/spojování výfukového potrubí, průměr 51 - 60 mm - ASTA
C
983 Kč bez DPH
1 190 Kč

Rozpojovací přípravek na demontáž výfukového potrubí ASTA A-PP01 Speciální nástroj pro rozdělování obtížně oddělitelných (např. zarezlých, zapečených apod.) částí výfukového...

Kód: A-PP01