Ve čtvrtek 28.9. máme »» ZAVŘENO «« / Doprava ZDARMA!

Přečerpávací hadice samonasávací, široká, průměr 17 mm, délka 1,8m, kovová, profi

Neohodnoceno
Značka: MDtools

Hadička na přečerpávání kapalin (chladicí, ostřikovací atd.), samospádová/ samonasávací, průměr 17 mm s kovovým hrdlem a pevnou hadicí.

Silikonová hadice na velmi jednoduché a rychlé čerpání tekutin, více odolná proti deformacím, než obyčejné přečerpávací hadičky. Jednoduchým „zaštěrcháním“ sama nabere kapalinu a dál tekutina vytéká samospádem.

Přečerpávací hadici se také někdy lidově říká "honící" hadice.

Vhodná pro autoservisní a dílenské použití, využitelná také v domácnosti, pro chovatelství (akvaristika), vypouštění nádrží a sudů, apod.

 

Výrobce: Gold Eagle USA

 

Technické parametry:
- délka: 180-190 cm
- vnitřní průměr hadice: 17 mm

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (4 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Kód: ACG092
436 Kč 360 Kč bez DPH
Přečerpávací hadice samonasávací, široká, průměr 17 mm, délka 1,8m, kovová, profi
Neohodnoceno
Značka: MDtools
Přečerpávací hadice samonasávací, široká, průměr 17 mm, délka 1,8m, kovová, profi
Tip

Doplňkové parametry

Kategorie: Přečerpávaní - hadice, pumpy
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou MDtools je v našem obchodě k dostání nebývale široký sortiment autoservisního, pneuservisního a dílenského nářadí, vybavení a přípravků. Značka patří našemu obchodu MojeDílna.cz a její uvedení u zboží může mít několik důvodů.

V první řadě se jedná o produkty, jejichž výrobce je sice známá společnost, ale v nabídce máme třeba jen jeden nebo dva výrobky a není proto žádoucí vkládat do našeho seznamu výrobců další značku. Důvodem je větší pohodlí zákazníků. V případě vyhledávání zboží dle konkrétní značku přes "Parametry" by byl totiž tento seznam přehlcen a hledání zbytečně zdlouhavé. I když tedy výrobcem může být známá a renomovaná firma, a často tomu tak skutečně bývá, přímé označení by zkrátka přineslo více potíží, než užitku.

Stejně tak se může jednat o nepříliš známou značku, podle které by vyhledávání bylo beztak složité a fungovalo by ztěžka, nebo dokonce vůbec. V některých případech jsou to dokonce výrobky bez zavedené obchodní značky, a její vyplnění do kolonky výrobce by nepřineslo žádnou důležitou informaci. Jsou to například případy speciálních přípravků vyráběných samostatnými živnostníky v omezených sériích. I když jsou tyto produkty takzvaně bezejmenné, v žádném případě to neznamená, že by byly nekvalitní. Častokrát je tomu dokonce naopak. Jediné, co jim zkrátka chybí, je jméno.

Až dosud jsme měli u všech takto smíšených produktů označení výrobce jako „Ostatní“. Náš obchod se ale snažíme neustále vylepšovat a zpřehledňovat, a proto jsme změnili výrobce na naši značku MDtools. Označení se sice změnilo, zbytek ale zůstává. I nadále se samozřejmě těchto věcí týká záruka 24 měsíců, jako u kteréhokoliv jiného zboží. V případě zájmu samozřejmě o těchto produktech velmi rádi poskytneme detailní informace, včetně jména výrobce. Nic totiž netajíme.

 

Podobné produkty

Přečerpávací hadice 180cm se samonasávacím ventilem, hobby - MAGG (8018)
162 Kč

Hadice s nasávacím ventilem k čerpání kapalin – MAGG 8018 Určena k přečerpávání nejrůznějších kapalin včetně benzínu, nafty, oleje apod.   Snadné použití:...

Kód: 8018-1