Popelnice kovová 110 litrů, pozink

Neohodnoceno
Značka: MEVA

Popelnice na odpadky, objem 110 litrů, spodní gumová obnruč, pozinkovaný kov – MEVA 1008

Klasická nádoba na tuhý odpad z domácností, ale i servisů, dílen a dalších míst. Díky kovové konstrukci do ní lze sypat i horký popel, např. z kamen, krbu nebo kotle, který do plastové nádoby přijít nesmí.

Ve spodní části je gumová obruč, která snižuje hlučnost při manipulaci.

Pozinkovaný povrch je odolný proti korozi.

Závěsy pro vyklápění odpovídají normě DIN 6629.

 

Technické parametry:

- objem: 110 l

- nosnost: 44 kg

- průměr: 462 mm

- výška: 870 mm

- hmotnost: 13,5 kg

- tloušťka plechu: 0,8 mm

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 1008
2 149 Kč 1 776 Kč bez DPH
Popelnice kovová 110 litrů, pozink
Neohodnoceno
Značka: MEVA

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Jsme MEVA a.s., ryze česká společnost se zaměřením na dílenské vybavení, propan-butanové výrobky, nádoby na odpad. S kořeny sahajícími až do roku založení 1898. Máme naši bohatou historii a rádi se jí chlubíme. Jsme totiž přesvědčeni, že veškeré hodnoty a cíle naší společnosti, které se za celou dobu působení na trhu, přes veškeré nesnáze i úspěchy, zformovaly, korespondují s naší současnou filozofií, a to vyrábět výrobky, které Vás osloví svou kvalitou, designem a zpracováním. Pokračujeme v tradici a přizpůsobujeme se nárokům trhu. Nebojíme se inovací, disponujeme vlastním vývojem a jsme ochotni investovat nejen do technologií.

Nebazírujeme na tom, zda je zákazník jednotlivec nebo právnický subjekt – ke každému přistupujeme individuálně se snahou co nejvíce porozumět jeho potřebám a najít to nejlepší řešení. Díky našim výrobním divizím jsme schopni navrhnout a vyrobit produkty šité na míru zákazníkovi. Uvědomujeme si, že nabídnout a prodat výrobek není dostačující, a proto u nás uzavřením obchodu naše služby nekončí. Poskytujeme také profesionální servis výrobků, montáže či stavební úpravy související s výrobkem.
 

Důvěra, spolehlivost, partnerství, rychlost jsou atributy, na kterých si náš tým zakládá.

Meva Group