!POZOR! Pouze DNES! Doprava »» ZDARMA «« nad 500 Kč se slevovým kódem DOPRAVAZDARMA

Policový regál 180x160x60 cm vysokozátěžový, 4 patra, nosnost police: 480 kg

Neohodnoceno
Značka: MDtools

Regál RR1 se 4 policemi, rozměry 1800x1600x600 mm, nosnost patra 0,48 tuny, bezšroubová konstrukce.

Univerzální regál pro sklady, servisy, dílny a mnohá další místa, kde je potřeba uskladnit těžké a objemné věci (např. náhradní díly na vozidla apod.). Díky praktickému zásuvnému systému ho rychle a jednoduše smontovat, zcela bez použití nářadí.

Kvalitní zpracování, stabilita a pevnost zajišťují dlouhou životnost a nezbytnou bezpečnost.

 

Technické parametry:

- nosnost police: 480 kg

- výška: 180 cm

- hloubka: 60 cm

- šířka: 160 cm

- počet polic: 4

- materiál: plech, dřevotříska

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.9.2023
Kód: 22791317
5 852 Kč –8 % 5 384 Kč 4 450 Kč bez DPH
Policový regál 180x160x60 cm vysokozátěžový, 4 patra, nosnost police: 480 kg
Neohodnoceno
Značka: MDtools
Policový regál 180x160x60 cm vysokozátěžový, 4 patra, nosnost police: 480 kg
5 852 Kč –8 %

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Skladové regály
Hmotnost: 35 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou MDtools je v našem obchodě k dostání nebývale široký sortiment autoservisního, pneuservisního a dílenského nářadí, vybavení a přípravků. Značka patří našemu obchodu MojeDílna.cz a její uvedení u zboží může mít několik důvodů.

V první řadě se jedná o produkty, jejichž výrobce je sice známá společnost, ale v nabídce máme třeba jen jeden nebo dva výrobky a není proto žádoucí vkládat do našeho seznamu výrobců další značku. Důvodem je větší pohodlí zákazníků. V případě vyhledávání zboží dle konkrétní značku přes "Parametry" by byl totiž tento seznam přehlcen a hledání zbytečně zdlouhavé. I když tedy výrobcem může být známá a renomovaná firma, a často tomu tak skutečně bývá, přímé označení by zkrátka přineslo více potíží, než užitku.

Stejně tak se může jednat o nepříliš známou značku, podle které by vyhledávání bylo beztak složité a fungovalo by ztěžka, nebo dokonce vůbec. V některých případech jsou to dokonce výrobky bez zavedené obchodní značky, a její vyplnění do kolonky výrobce by nepřineslo žádnou důležitou informaci. Jsou to například případy speciálních přípravků vyráběných samostatnými živnostníky v omezených sériích. I když jsou tyto produkty takzvaně bezejmenné, v žádném případě to neznamená, že by byly nekvalitní. Častokrát je tomu dokonce naopak. Jediné, co jim zkrátka chybí, je jméno.

Až dosud jsme měli u všech takto smíšených produktů označení výrobce jako „Ostatní“. Náš obchod se ale snažíme neustále vylepšovat a zpřehledňovat, a proto jsme změnili výrobce na naši značku MDtools. Označení se sice změnilo, zbytek ale zůstává. I nadále se samozřejmě těchto věcí týká záruka 24 měsíců, jako u kteréhokoliv jiného zboží. V případě zájmu samozřejmě o těchto produktech velmi rádi poskytneme detailní informace, včetně jména výrobce. Nic totiž netajíme.