Policový regál 180x120x45 cm, 5 pater, nosnost 1000 kg

Neohodnoceno
Značka: MDtools

Regál s 5 policemi, rozměry 1800x1200x450 mm, celková nosnost 1 tuna, bezšroubová kovová konstrukce - Promix Plus

Univerzální regál pro sklady, servisy, dílny a mnohá další místa, kde je potřeba uskladnit těžší věci.

Kovové díly jsou vyrobeny z pozinkovaného plechu, police jsou z MDF desek nebo surové dřevotřísky s vysokou nosností a jsou výškově nastavitelné. Díky systému bez použití šroubů je konstrukce velmi rychle složena a připravena k použití.

Balení obsahuje plastové patky, které chrání podlahu místnosti před poškozením.

 

Technické parametry:

- nosnost police: 200 kg

- celková nosnost: 1000 kg

- výška: 180 cm

- hloubka: 45 cm

- šířka: 120 cm

- počet polic: 5

- materiál: kov, dřevotříska

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 22462729
3 022 Kč 2 498 Kč bez DPH
Policový regál 180x120x45 cm, 5 pater, nosnost 1000 kg
Neohodnoceno
Značka: MDtools

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou MDtools je v našem obchodě k dostání nebývale široký sortiment autoservisního, pneuservisního a dílenského nářadí, vybavení a přípravků. Značka patří našemu obchodu MojeDílna.cz a její uvedení u zboží může mít několik důvodů.

V první řadě se jedná o produkty, jejichž výrobce je sice známá společnost, ale v nabídce máme třeba jen jeden nebo dva výrobky a není proto žádoucí vkládat do našeho seznamu výrobců další značku. Důvodem je větší pohodlí zákazníků. V případě vyhledávání zboží dle konkrétní značku přes "Parametry" by byl totiž tento seznam přehlcen a hledání zbytečně zdlouhavé. I když tedy výrobcem může být známá a renomovaná firma, a často tomu tak skutečně bývá, přímé označení by zkrátka přineslo více potíží, než užitku.

Stejně tak se může jednat o nepříliš známou značku, podle které by vyhledávání bylo beztak složité a fungovalo by ztěžka, nebo dokonce vůbec. V některých případech jsou to dokonce výrobky bez zavedené obchodní značky, a její vyplnění do kolonky výrobce by nepřineslo žádnou důležitou informaci. Jsou to například případy speciálních přípravků vyráběných samostatnými živnostníky v omezených sériích. I když jsou tyto produkty takzvaně bezejmenné, v žádném případě to neznamená, že by byly nekvalitní. Častokrát je tomu dokonce naopak. Jediné, co jim zkrátka chybí, je jméno.

Až dosud jsme měli u všech takto smíšených produktů označení výrobce jako „Ostatní“. Náš obchod se ale snažíme neustále vylepšovat a zpřehledňovat, a proto jsme změnili výrobce na naši značku MDtools. Označení se sice změnilo, zbytek ale zůstává. I nadále se samozřejmě těchto věcí týká záruka 24 měsíců, jako u kteréhokoliv jiného zboží. V případě zájmu samozřejmě o těchto produktech velmi rádi poskytneme detailní informace, včetně jména výrobce. Nic totiž netajíme.