Pneumatický rázový utahovák 1/2" 500 Nm, kloubový s výkyvnou hlavou - ASTA

Neohodnoceno
Značka: ASTA

Rázový utahovák s pneumatickým pohonem, vodicí 4hran 1/2“, max. moment 500 Nm, kloubová vyklápěcí hlava a otočná rukojeť – ASTA A-12AGH

Speciální utahovačka pro práci na velmi špatně přístupných místech. Díky nastavitelné výklopné hlavě (rozsah 180 °) a otočné rukojeti (rozsah 360 °) umožňuje i ve velmi špatně přístupných místech, kam se standardní utahováky nedostanou (např. „za roh“ apod.).

Nastavení nástroje je velmi snadné – plochým klíčem (je součástí balení) se povolí matice v kloubu mezi rukojetí a hlavou, která se pak natočí do požadovaného úhlu, a matka se opět dotáhne. Díky tomu je nastavení skutečně pevné.

Chod se spouští dobře dostupným tlačítkem integrovaným v ergonomicky tvarované rukojetí, přívod vzduchu je veden do její zadní části.

 

Technické parametry:

- vodicí 4hran: 1/2“

- pracovní točivý moment: 450 Nm

- max. točivý moment: 500 Nm

- max. otáčky bez zátěže: 8000 ot./min

- rozsah vyklápění hlavy: 180 °

- rozsah otáčení rukojeti: 360 °

- max. velikost šroubu: M16

- přívod vzduchu: 1/4“

- celková šířka hlavy: 70 mm

- celková výška: 277 mm

- celková šířka: 65 mm

- průměr připojovací hadice: 3/8“

- průměrná spotřeba vzduchu: 113 l/min

- pracovní tlak: 6,3 bar

- hlučnost: 90 dB

- hmotnost nástroje: 1,4 kg

Dostupnost Do 2 týdnů
Můžeme doručit do:
13.6.2024
Kód: A-12AGH
5 704 Kč –17 % 4 678 Kč 3 866 Kč bez DPH
Pneumatický rázový utahovák 1/2" 500 Nm, kloubový s výkyvnou hlavou - ASTA
Neohodnoceno
Značka: ASTA
Pneumatický rázový utahovák 1/2" 500 Nm, kloubový s výkyvnou hlavou - ASTA
5 704 Kč –17 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Se značkou ASTA je na trhu k dostání především široký sortiment autoservisního vybavení. Jedná se například o aretační přípravky na rozvody motorů, plničky a odsávačky převodového oleje, přípravky na brzdy, nápravy a mnohé další. Sortiment doplňuje ruční i pneumatické nářadí, ochranné pomůcky a další dílenské a servisní vybavení.

Velkoobchod ASTA

Přípravky a nářadí se značkou ASTA distribuujeme také velkoobchodně, neváhejte nás kontaktovat na email  nebo také telefonicky na číslo +420 530 514 850.

#ShowMore#

Taiwanská společnost ASTA Tools je jednou z nejrychleji rostoucích značek v sektoru autoservisního průmyslu. Jejím cílem je nabízet promyšlené a praktické produkty, které automechanikům a opravářům práci co nejvíce ulehčí a zrychlí. Důraz je přitom kladen na skutečně vysokou kvalitu, která je plně srovnatelná s nejznámějšími a léty osvědčenými značkami, jako jsou TONA EXPERT, BGS technic nebo JONNESWAY. Mimořádně pádným argumentem pro pořízení produktů se značkou ASTA je i přijatelná cena, která bývá v porovnání s konkurencí viditelně nižší. Nejen díky tomu popularita výrobků této značky neustále a velmi rychle roste.

Sortiment navíc neustále rozšiřujeme o novinky, abychom mohli zákazníkům nabídnout skutečně komplexní portfolio.

Asta Quality Tools | Single Partner | JDA Customs