Pickling Agent prostředek k odbarvení svárů, láhev 500 ml

Neohodnoceno
Značka: Autosol

Přípravek na odstraňování zabarvení svárů Pickling Agent, láhev 500 ml.

Pickling Agent odstraňuje z nerezových materiálů nežádoucí tepelné zabarvení. Neobsahuje kyselinu fluorovodíkovou. Je velmi účinný díky kombinaci chemických ingrediencí s abrazivními částicemi. Obnovuje antikorozní vlastnosti nerezu, zpomalovače rezavění snižují riziko poškození povrchu.

Ideální například pro chemické očištění pohledových svárů bez nutnosti mechanického opracování.

Přípravek se ručně nanáší na odbarvovaný povrch. Poté se jednoduše setře měkkým hadříkem. V případě nutnosti lze působení urychlit použitím hrubší strany houbičky na nádobí.

Odbarvený povrch lze v případě potřeby jeho vylepšení doleštit nebo zakonzervovat dalšími přípravky z řady Autosol, například pastou Metal Polish nebo Metal Miracle.

Je velmi účinný díky kombinaci chemických ingrediencí s abrazivními částicemi.

 

Neobsahuje vysoce toxickou a nebezpečnou kyselinu fluorovodíkovou (tato kyselina je smrtelná při požití, poleptání i při vdechnutí). Zdravotní rizika pro uživatele jsou výrazně nižší než při používání jiného odbarvovacího produktu.

Pozn: Výsledek účinku se může lišit s ohledem na kvalitu sváru.

 

Obdobou výrobku Pickling Agent je Bluing Remover, který je určený pro leštění výfukových svodů na motorkách. Tento výrobek má vyšší lešticí schopnost.

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (2 ks)
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Kód: AS11034001
558 Kč 461 Kč bez DPH
Pickling Agent prostředek k odbarvení svárů, láhev 500 ml
Neohodnoceno
Značka: Autosol

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Autosol byla založena v Německu v roce 1929 za účelem prodeje čistících, leštících a pečujících produktů. 

Na výběr máte z ucelené řady čísticích přípravků na údržbu exteriéru i interiéru vašeho vozu. Vyčistíte auto perfektně od volantu po kola. Pro ty, co se chtějí starat o svůj vůz na profesionální úrovni, máme speciální produkty, jako například keramickou ochranu laku a leštící pasty na lak. Naší specialitou jsou čisticí přípravky na matné laky a eloxovaný hliník. Skvělá a hlavně účinná je pasta na škrábance. Na své si příidou milovníci veteránů, sportovních aut i tuningových vozů. 

Naše kosmetika na auto čistí, leští a prodlužuje životnost laků, kovů, kožených interiérů. Vaše auto bude vypadat jako nové desítky let. Pečujte o to, co máte rádi!

Ke stažení - Autosol | BOUKAL E-shop